Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia a tylne głośniki + wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do tej pory posiadałem fabryczne radio Audi gamma. Były w nim wejścia na 3 kostki, więc grały głośniki przednie i tylne + wzmacniacz.

Kilka dni temu zakupiłem używane radio Kenwood. Problem jest taki, że nie ma jak podłączyć tej żółto-zielonej kostki WAOq5gB.jpg.

Przez to wzmacniacz nie jest podłączony a tylne głośniki nie grają.

W związku z tym chcę zakupić adapter, który pozwoli mi podłączyć tą trzecią kostkę i tu właśnie pojawia się problem.

Czy to urządzenie sprawi, że tylne głośniki z wzmacniaczem będzie działać?

Modul Audi A3 A4 A6 A8 TT tylne glosniki subwoofer (3384581106) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dodam, że nie mam systemu BOSE, tylko NOKIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki tył + sub Adapter do Audi A3 A4 A6 A8 (3422004315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

witam ja kupilem model phoncar i napewno jest dobry,wiec moge ci powiedziec ze spelni zadanie,pozdrawiam

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

i pamietaj o tym niebieskim kabelku zeby mu podac 12v najlepiej remote z radyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,Yankesik ja też myślałem o takim samym zestawie jak Ty,jak kupisz to daj znać czy działa, i jeszcze mała prośba do Ciebie jak możesz to zrób dokładne foto kostek jaki kolor kabla w które miejsce kostki jest wpięty, bo u mnie ktoś tak nażezbił że wyciął te małe kostki i chcę to jakoś poskładać

Zdj_cie0041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie pytanie dotyczące tego niebieskiego kabelka tez właśnie wymieniałem radio kupiłem wszystkie potrzebne kable i żeby tylne głośniki grały trzeba właśnie podłączyć niebieski kabelek jak to zrobić prawidłowo poprostu przeciąć i połączyć ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy modul jest do bani bo te regulacje z czasem dostaja luzu i tyl charczy a dwa ze zycze powodzenia aby dobrze ustawic glosnosc lewego i prawego glosnika.Przy przegiecu palki mozna nawet wzmacniacz spalic.

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie pytanie dotyczące tego niebieskiego kabelka tez właśnie wymieniałem radio kupiłem wszystkie potrzebne kable i żeby tylne głośniki grały trzeba właśnie podłączyć niebieski kabelek jak to zrobić prawidłowo poprostu przeciąć i połączyć ze sobą ?

witam ,tak wystarczy ,bo to chodzi tylko o wzbudzenie ,oczywiscie dobrze trzeba zaizolowac te kabelki bo jednak tam bedzie 12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...