Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdy przyspieszam klimatyzacja przestaje działac , z góry działa super OK


Sherman997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z klimatyzacja że gdy przyspieszam lub jade pod wieksza górke to klima przestaje chłodzic tak jakby komputer wyłaczał spreżarke do tego stopnia ze czasem wogóle juz sie nie załaczy tylko musze zgasic i zapalic silnik.Gdy jade z górki jest ok i moze byc nawet 4tys obrotów i działa a gdy wcisne wieksze pół gazu klima sie wyłacza.Moje audi A4 B6 silnik AVB (chyba) 101km. Czy jest mozliwe ze komputer rozłącza spręzarke gdy potrzebuje mocy?. układ był dobijany itd i dalej jest to samo wiec wykluczam niski poziom gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź błędy ( bo na pewno jakieś są) prawdopodobnie robi się za duże ciśnienie i czujnik rozłącza klimatyzację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wracałem z nad morza i też zauważyłem że powyżej 120km/h przestaje wiać z nawiewów ,klima myślę że działa bo nie włącza się econ i przy kratkach czuć b.zimne powietrze,po prostu tak jakby wyłączał się wentylator nadmuchu ,jak zwolnię poniżej 120 wszystko wraca do normy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Klima chodzi do 1800 obrotów , powyżej przestaje chłodzic i leci ciepłe powietrze. Fachman powiedział , że sprężarka do wymiany. Sprężarka ma 2 biegi zależnie od obrotów. Przy wiekszych obrotach sprężarka nie daje rady , wina leży po stronie blaszek które sterują przepływem cieczy chłodzącej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie narazie ok,wymieniałem skrzynię i odłączony był aku i sterownik klimy,podpiąłem vag-a i błędów było sporo ,po wykasowaniu i zrobienu nastaw klima chodzi ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...