Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy ktoś z Was ma może wśród znajomych osobę, która pracuje w Biurze Podróży i mogłaby pomóc przy wyszukaniu czegoś, poobserwować jakieś lasty itp ?

Byłbym wdzięczny za info.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie jeżdżę z Itaką - i polecam Ci w 100% rzetelnie i pewnie jedziesz i wyszukują ci na miejscu lasty ....najlepiej jechać na ostatnią chwilę właśnie najtaniej wychodzi,

A gdzie chcesz jechać ?? może coś doradzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie jeżdżę z Itaką - i polecam Ci w 100% rzetelnie i pewnie jedziesz i wyszukują ci na miejscu lasty ....najlepiej jechać na ostatnią chwilę właśnie najtaniej wychodzi,

A ja jakoś nie mam dobrych doświadczeń z Itaką. Jedną sprawę załatwili mocno po chamsku.

A gdzie chcesz jechać ?? może coś doradzę...

A jeszcze nie wiem - jak coś się trafi fajnego to polecę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz sobie coś ustawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz sobie coś ustawię :)

:hi: Możesz spróbować tutaj:

http://www.oknonaswiat.pl/

Znam, jeździłem, polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakaś opcja jeśli masz możliwość spakowania i wyjazdu w ciągu 1-2 dni bo tam często tak się pojawiają ogłoszenia. Tak jak z tym

Egipt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie tez to czeka w tym roku ....

za tydzien urlop, a pogoda ma sie totalnie zmienic

---------- Post dopisany 11-08-2013 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 11:20 ----------

pany

ktoś próbował kiedyś Sycylię ?

jakieś BP można polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lecę z biura, to tylko TUI. Jeszcze się nie zawiodłem. Z Itaką miałem raz mały fakap.

Z każdym innym chyba bałbym się lecieć... nie lubię niespodzianek w postaci zmiany godzin odlotu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie przeloty, bilety, linie lotnicze, promocje | Loter.pl

tutaj też czasami można znaleźć fajne przeloty jak ktoś lubi sam organizować wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ma racje, ja zawsze latam z TUI ( od 7 lat) i wszystko ok

ja się nie załapałem ale znajomy poleciał z TUI i wywalił wulkan i loty były wstrzymane na kilka dni

to siedział w tym samym hotelu, a z Triady i Itaki koczowali na lotnisku

kiedyś porównywałem ten sam hotel w kilku biurach i ceny były zbliżone, różnica 200-300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... a propos awaryjnych sytuacji. Z Itaka mialem wlasnie solidna wpadke.

Mielismy zaplanowany wylot z Turcji na 16:00, mielismy wyjechac z hotelu w poludnie (do lotniska 120km), wyjazd byl 2-3 krotnie przesuwany (o godzine, o pol godziny), w koncu udalo sie chyba wyjechac o 15:00. Na lotnisku bylismy o 18:00 juz odprawieni i mielismy miec lot kolo 19:00. Jak przyszlo info, ze lot jest przesuniety o kolejne 2h ludzie zaczeli dzwonic do Okecie, bo biuro nas totalnie olewalo z informacjami. Okazalo sie, ze nasz samolot stoi na Okeciu od rana, bo zostal uszkodzony o godzine 9:00 (!) i nie wiadomo kiedy zostanie naprawiony, ale prawdopodobnie dopiero nastepnego dnia.

Jak dowiedzielismy sie o tym, to dopiero wtedy rezydentka z Itaki zaktywizowala sie, czekalismy po odprawie lacznie 2 lub 3 godziny na lotnisku (duzo ludzi juz nie mialo nawet gotowki zeby kupic wode, z platnoscia kartami byly jakies problemy). Kolo godziny 21:00 zabrano nas na jakas prowizoryczna kolacje, potem do hotelu... ktory byl tak dramatyczny, ze praktycznie nie spalismy. W hotelu wyladowalismy o godz. 24:00, a o 5:00 mielismy ostatecznie wracac do Polski... wiec na sen mielismy ok. 2h (!).

Finalnie udalo sie wyleciec o 6:00 rano z Turcji zastepczym samolotem z Wegier (czyli nie tym, ktory byl naprawiany).

Czemu fakap? Itace nie zalezalo na klientach, od rana wiadomo bylo, ze samolot jest uziemniony, nie chcieli pokryc kosztow kolejnego noclegu zeby na spokojnie zorganizowac kolejny lot, woleli nas zawiezc na lotnisko, odprawic (bez sensu) potem przetransferowac do hotelu (a raczej pensjonatu) w jakiejs wiosce (stawiam, ze mial jakies 2-3 gwiazdki) i po kilku godzinach z powrotem zawozic na lotnisku... Wspolczulem wtedy rodzinom z malymi dziecmi, bo nawet o wode bylo ciezko sie doprosic. :facepalm:

Od tamtej pory jesli lece z biura, to tylko TUI, tutaj nigdy nie bylo zadnych fakapow, zmian godzin odlotow na wakacje na pare dni przed wyjazdem itp.

Ciekawostka - przewoznikiem bylo wtedy YES Airways (ktorego wlascicielem bylo slynne AMBER GOLD), 2 lata walczylismy o odszkodowanie za tamten lot, jak juz dostalismy pozytywny wyrok w sadzie, to AMBER GOLD oglosil bankructwo... :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...