Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym wyjąć radio...


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam radio Audi Symphony, którego za cholerę nie mogę wyjąć. Kupiłem kluczyki - Wyjmaki - klucze do demontażu radia i nawigacji (3438606619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (innych nie było ;). Słychać, że kluczyki "zaskakują", ale radio siedzi jak siedziało. Czy jest możliwe, że jest gdzieś dodatkowo przykręcone? Może od góry? A może te metalowe zatrzaski w środku są niesprawne? Co w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że satrzaski te metalowe są tak mocno rozszeżone że mimo iż kluczyk siedzi na swoim miejscu to nie można wysiągnąć radia. Ja kiedyś spotkałem się z takim przypadkiem że trzeba było demontować konsole aby wdobyć radio . Może być też przykręcone z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odkręć schowek i wetknij wyjmaki a ręką pchnij radio od tyłu i po sprawie.Odkręcenie schowka 6 śrubek to kwestia 2 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odkręć schowek i wetknij wyjmaki a ręką pchnij radio od tyłu i po sprawie.Odkręcenie schowka 6 śrubek to kwestia 2 minut.

Warto dodać, że wyjmaki wsadzamy stronami, np dwa na prawą stronę, góra i dół i dopiero się siłujemy. Tylko i wyłącznie pchać od tyłu, pomoc od frontu może skończyć się na połamanej obudowie radia. A od tyłu może się zdarzyć, że nie starczy Ci sił i wtedy pomocny może się okazać np śrubokręt do podważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...