Skocz do zawartości
IGNOROWANY

trasa śląsk --> łeba


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

jaką wybrać najlepszą trasę żeby ze śląska / dąbrowy górniczej dostać się do łeby??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty się dajesz :facepalm::grin: lecisz do Torunia a dalej to ci chyba najlepiej będzie do 3city a1 dalej na Wejherowo - Lębork - Łeba tyle ze na zjeździe z obwodnicy do zjazdu na Władek/Hel możesz mieć mały ształ możesz jeszcze Warlubie - Skórcz - Zblewo - Kościerzyna - Lębork - Łeba ale droga :facepalm: no i ciut dalej osobiście bym leciała tą pierwszą trasą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ja lece za 2 tyg to może będzie lajt, drogę chce jak najlepszą, jade na gwincie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Edytko,że jednak 214 jest krócej i szybciej jednak nawierzchnia na wielu odcinkach ma dużo do życzenia,szczególnie Stara Kiszewa-Klukowa Huta i Sierakowice-Lębork

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Edytko,że jednak 214 jest krócej i szybciej jednak nawierzchnia na wielu odcinkach ma dużo do życzenia,szczególnie Stara Kiszewa-Klukowa Huta i Sierakowice-Lębork

no właśnie jakiś czas temu tam leciałam temu wiem :facepalm: mówisz krócej może i tak ale za to jak ehhh Marcin jak na gewinde jedziesz to najlepiej na 3city wal - to mówisz w okolicy będziesz:naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką wybrać najlepszą trasę żeby ze śląska / dąbrowy górniczej dostać się do łeby??? :decayed:

Jak już się tam dostaniesz to polecam Słowiński Park Narodowy i ruchome wydmy !! :decayed: Łeba - rewelka :wink: byłem kilka lat temu, z chęcią tam wrócę. Trasa tylko niezbyt fajna, bo wszyscy tamtędy lecą też na 3Miasto i na Władysławowo.

Ale powiem Ci że warto :cool1: PS. Polecam: Willa Rafa na Nadmorskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: no będę będę Edytko :wink: trasa nie musi być najkrótsza, ma być najlepsza bo lece w nocy raczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej pomyśl o ominięciu Częstochowy.... DK1 teraz rozkopane i się troche stoi... nieraz na radiu słysze, że po 1-2 h ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedziesz w nocy,to stań na kawkę gdzieś przed włocławkiem np. w Ambrozji,albo gdzieś w połowie bany jak nie jeździsz często długich tras,to łatwo zasnąć na autostradzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie cierpie jazdy w nocy, czasami trafi mi się trasa na Niemcy ale co przeżyje to moje, mam jednak nadzieję że dojade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej pomyśl o ominięciu Częstochowy.... DK1 teraz rozkopane i się troche stoi... nieraz na radiu słysze, że po 1-2 h ...

Wczoraj lecialem ok 14 i spokoj, potem powrot po 16 i tez lekki przelot takze moze nie warto powielac bzdur :wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Aaa i ofc na radiu gadali ze stania na min 15-20 min :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej pomyśl o ominięciu Częstochowy.... DK1 teraz rozkopane i się troche stoi... nieraz na radiu słysze, że po 1-2 h ...

no przeje... z czewa, na dk1 koło statoil wszystko idzie środkowym pasem. koleina około 15-17 cm... trzeba do konca isc lewym albo prawym, z tym ze prawy BUS PAS, pozniej koło tesco tez zwężki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś nie wybrał trasy zawsze kicha. Od Sierakowic do Lęborka to sobie ten gwint dobrze przetestujesz i sprawdzian zawiechy konkretny.Tam są odcinki z dziurami po 15 cm głebokimi. Jechałem dwa razy tego lata i coś zaczęło stukać. A jak pojedziesz przez Gdynię na Wejherowo to zależy od pory dnia ale korki aż miło. A tak całkiem serio to nie polecam Łeby. Nie ma gdzie auta postawić. Wszystkie możliwe parkingi od tego sezonu płatne ,chyba , że zostawisz auto na kwaterze.No ale o ile masz już parcie na Łebę to polecam obiady domowe w Ambrozji !8 zł za obiad zupa + drugie danie i mało kto zjada wszystko.Miłego urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylismy tydzien temu w Łebie co do korków to bardzo ciasno naodcinku Reda-Rumia bo jest remont drogi i otwrty jeden pas.Najlepiej jechac w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej w ambtozji kradną? Z dwa lata ponad tamtędy jeździłem i zawsze słyszałem ze dobre Jasło, al nie jednemu poprosili bak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...