Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dolozenie drugiego fabrycznego suba ze wzmakiem do avanta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak mi chodzi po glowie dolozenie drugiego takiego samego suba ze wzmacniaczem w wersji avant.

Mam juz jeden fabryczny i mysle o drugim,czy bedzie jakis fajny efekt itp. jakbym go zamontowal z lewej strony bagaznika zamiast schowka.

Czy wystarczyloby zmostkowac kable, ktore wchodza do wzmacniacza,zeby drugi podlaczyc?

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł, akustycznie to niewiele da, sub jest kiepski i koniec.

Najpierw oglądnij jak wygląda wymontowany fabryczny sub, potem rozważ możliwość jego mechanicznego montażu w przeciwległym boczku, sam dojdziesz do odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak mi chodzi po glowie dolozenie drugiego takiego samego suba ze wzmacniaczem w wersji avant.

Mam juz jeden fabryczny i mysle o drugim,czy bedzie jakis fajny efekt itp. jakbym go zamontowal z lewej strony bagaznika zamiast schowka.

Czy wystarczyloby zmostkowac kable, ktore wchodza do wzmacniacza,zeby drugi podlaczyc?

Dzieki i pozdrawiam

Masz BOSE nagłośnienie ??

ja mam podłączone w sumie trzy tuby pod wzmaka jednego i wszystko jest idealnie :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-czarnyyy-s-line-virus-avus-iii-30-plan-full-;-nowka-rns-ledowy-s4-tyl-185895/index32.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja mam podłączone w sumie trzy tuby pod wzmaka jednego"

Lepiej jeden sensowny sub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja mam podłączone w sumie trzy tuby pod wzmaka jednego"

Lepiej jeden sensowny sub.

a co w tym dziwnego nie chciałem obchodzić bose z RNS za dużo zabawy by wyszło, ja nie chciałem zrobić z samochodu boom boxa i mi wystarczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden sensowny nie znaczy wielki i głośny.

Swego czasu wymieniliśmy oryginalny głośnik i wsadziliśmy do oryginalnej obudowy głośnik Monacora z serii Raptor. W porównaniu do oryginału to odlot ale głośnik nie jest tani i niestety już nie produkowany.

Propozycja obudowy podana przez ziomal-84 też wygląda na sensowne i w miarę budżetowe rozwiązanie.

Bez obrazy ale 3 tuby to nie boom box, ale cepelia. Jak to zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki głośnik proponujesz do tej obudowy mam wzmak alpine mrv500 i seryjny sub ale malo co głośnik nie wyleci z ramki a i dźwięk nie jest za czysty

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto napisać do Monacora bo widzę że na ich stronie jest ten głośnik

RAPTOR-6 - Kompaktowy subwoofer High-tech, 300WMAX, 100WRMS, 4Ω - Subwoofery - Głośniki - Car-audio - Monacor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a procentowo mozecie okreslic jaka jest roznica pomiedzy zwyklym subem a bose?? Bo mam zwykly zestaw, chce cos zmienic,ale mam ograniczony budzet.

Jeszcze mi chodzi po glowie wymiana glosnikow na komplet z b8, ale czy to jest p&p??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a procentowo mozecie okreslic jaka jest roznica pomiedzy zwyklym subem a bose?? Bo mam zwykly zestaw, chce cos zmienic,ale mam ograniczony budzet.

Jeszcze mi chodzi po glowie wymiana glosnikow na komplet z b8, ale czy to jest p&p??

jak masz zwykły zestaw jeżeli przejdziesz na stage I bose już jest różnica kolosalna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chyba tak zrobie.

A miedzy samymi glosnikami zwyklymi a bose jest duza roznica?? warto wymieniac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem świadkiem jak gra Marcina kompilacja 3 subów i powiem wam że więcej nie potrzeba jak ktoś nie chce słuchać muzy że u sąsiada szyby w domu wibrują:P

---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

Co do dedykowanego suba z linka obudowa pod subwoofer do Audi A4 B6 kombi (3492939079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. miałem od nich w swojej ex B5 z głośnikiem Rockford Fosgate R1S410 i za***iście grało to. Teraz jak będę miał robić to wsadzam podobny zestaw. Głośnik nie pozorny ale potrafi ruszyć budą.

---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:36 ----------

A dokładnie coś takiego miałem zabudowa AUDI A4 B5 kombi Rockford Fosgate 25cm (3507679334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...