Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio i zmieniarka


Bedzial

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem. Kupilem uzywane radio concert I i generalnie z samym odtwarzaniem wszystko ok ale... mam tez zmieniarke panasonic'a w bagazniku. Zmieniarka podlaczona bo sprawdzalem, otworzylem, wsadzilem plyte cd (standardowy format, nie mp3) i radio nie chce rozmawiac ze zmieniarka. Sprawdzilem kabelki i wszystko polaczone a mimo to pstrykam przyciskami od zmieniarki i nic i teraz pytanie moje nastepujace: Po malym dochodzeniu w ksiazce od auta znalazlem instrukcje radia (fabrycznego) i byla tam delta (1din), do tego wsadzilem radio i nie zawolalo kodu a sprzedawca mowil ze radio zabezpieczone kodem i w czym teraz moze byc problem? Walniete radio? Walnieta zmieniarka? Cos zle robie?

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 18:56 ----------

POprawka, zmieniarka Philips'a nie Panasonica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmieniarki, to nie pomogę.

Z kodami to czytałem bywa różnie. Ja wywaliłem z mojej A4 oryginalną Gammę (w aucie od salonu w niemcowni) i zapiąłem Concert + 1DIN, wyjęty z A4 mojego kuzyna, w którym to aucie też było od nowości. Oba auta w elektryce i radiach nic miały szpeniane. I co? Nowy Concert nie chciał kodu.:zemdlal: Wyświetlił się tylko napis LEARN a po 3 sekundach radio było gotowe do użycia.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...