Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to padnięty wtrysk?


minios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejny problem , mianowicie po odpaleniu z rana zimnego silnika trzesie calym autem jakby nie palił jeden gar i przy odpalaniu też nie jest to jak powinno dziwnie załapuje po przejechaniu kilku km i rozgrzaniu sie silnika auto pracuje juz normalnie(no czasami zatrzęsie budą) i odpala również oki, co może być ?czyżby któryś z wtrysków padał? ostatnio wymieniałem uszczelniacze na wtryskach podobno po wymianie bylo oki piszę podobno bo autem jeździła żona :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny problem , mianowicie po odpaleniu z rana zimnego silnika trzesie calym autem jakby nie palił jeden gar i przy odpalaniu też nie jest to jak powinno dziwnie załapuje po przejechaniu kilku km i rozgrzaniu sie silnika auto pracuje juz normalnie(no czasami zatrzęsie budą) i odpala również oki, co może być ?czyżby któryś z wtrysków padał? ostatnio wymieniałem uszczelniacze na wtryskach podobno po wymianie bylo oki piszę podobno bo autem jeździła żona :facepalm:
tu nie ma wróżek.Zrób logi i wszystko wyjdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lagi powiedzą ale nie mam akurat możliwości ich zrobienia, zastanawiam się tylko czy jeśli to wtrysk to czy auto nie powinno pracować tak cały czas tzn jakby jeden cylinder nie chodził a tu po nagrzaniu zaczyna chodzić normalnie to mnie zastanawia?pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podpięcia pod komputer trudno będzie coś powiedzieć , być może któryś z czujników podaje złe informacje do sterownika silnika np o temperaturze ale bez podpięcia to takie szukanie na ślepo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź hydrosztosy...moga byc miekkie po rozgrzaniu hydrosztos sie napełnia olejem i twrdnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...