Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakiego dostawcę internetu wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

witam. Kończy mi się we wrześniu umowa z netia. I myślę nad zmiana dostawcy neta. Może ma ktoś jakieś propozycje Co do wyboru? Obecnie mam 1gb za 44,66zł bez żadnych limitów. Czekam na jakieś propozycje bo Ją szukałem i nic ciekawego nie znalazłem w podobnej cenie Ale z większym transferem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kablu? W mieście czy na wsi? Ja mam neostradę 10MB i daję radę:wink: Na torrentach ściąganie wkręca mi się do 1,5 MB/sek. I działają na routerze 2 komputery + podpięta jest NC+:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostrada ceny już ok. Netia ma za wysoki ping i Battlefield 3 to tragedia. Z mobilnych to plus ale z zasięgiem.....?

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam cyfrowy Polsat cena 50 zł i jest 15 Gb . dość dobrze zapierdziela, niski ping itd. tez mieszkam na wsi. zasieg z HSPA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Kończy mi się we wrześniu umowa z netia. I myślę nad zmiana dostawcy neta. Może ma ktoś jakieś propozycje Co do wyboru? Obecnie mam 1gb za 44,66zł bez żadnych limitów. Czekam na jakieś propozycje bo Ją szukałem i nic ciekawego nie znalazłem w podobnej cenie Ale z większym transferem

Jeśli wybierzesz net z plusa/orange/t-mobile/play to musisz liczyć się z limitami. Zasięg najlepiej najpierw sprawdzić na ich stronach. W neostradzie nie masz limitów ale jeśli nie masz stacjonarki to będziesz musiał płacić za utrzymanie łącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka...zależy jacy operatorzy mają Cię w zasięgu...

Ja np nie mogę mieć UPC :kwasny:

Mam Neostradę 10MB za 49zł - bez żadnych limitów.

Pytanie na które trudno udzielić odpowiedzi...

Łatwiej by było jakbyś zadał pytanie Netia vs Neostrada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na które trudno udzielić odpowiedzi...

Łatwiej by było jakbyś zadał pytanie Netia vs Neostrada :wink:

Dlaczego niby łatwiej?

Zorientuj się czy lokalny dostawca internetu czegoś ciekawego nie oferuje. U mnie malutka mieścina a mam technologię FTTH i łącza do 100mbps za nieduże pieniądze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam cyfrowy Polsat cena 50 zł i jest 15 Gb . dość dobrze zapierdziela, niski ping itd. tez mieszkam na wsi. zasieg z HSPA+

dosc dobrze tzn ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...