Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakiego dostawcę internetu wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. Kończy mi się we wrześniu umowa z netia. I myślę nad zmiana dostawcy neta. Może ma ktoś jakieś propozycje Co do wyboru? Obecnie mam 1gb za 44,66zł bez żadnych limitów. Czekam na jakieś propozycje bo Ją szukałem i nic ciekawego nie znalazłem w podobnej cenie Ale z większym transferem

Opublikowano

Na kablu? W mieście czy na wsi? Ja mam neostradę 10MB i daję radę:wink: Na torrentach ściąganie wkręca mi się do 1,5 MB/sek. I działają na routerze 2 komputery + podpięta jest NC+:hi:

Opublikowano
  • Autor

tak przez stacjonarny telefon. Mieszkam na wsi Ale z zasięgiem nie mam problemu jeśli chodzi o sieć plus orange czy inne

Opublikowano

Neostrada ceny już ok. Netia ma za wysoki ping i Battlefield 3 to tragedia. Z mobilnych to plus ale z zasięgiem.....?

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Opublikowano

polecam cyfrowy Polsat cena 50 zł i jest 15 Gb . dość dobrze zapierdziela, niski ping itd. tez mieszkam na wsi. zasieg z HSPA+

Opublikowano
witam. Kończy mi się we wrześniu umowa z netia. I myślę nad zmiana dostawcy neta. Może ma ktoś jakieś propozycje Co do wyboru? Obecnie mam 1gb za 44,66zł bez żadnych limitów. Czekam na jakieś propozycje bo Ją szukałem i nic ciekawego nie znalazłem w podobnej cenie Ale z większym transferem

Jeśli wybierzesz net z plusa/orange/t-mobile/play to musisz liczyć się z limitami. Zasięg najlepiej najpierw sprawdzić na ich stronach. W neostradzie nie masz limitów ale jeśli nie masz stacjonarki to będziesz musiał płacić za utrzymanie łącza...

Opublikowano

aero 2 darmowy ale mala predkosc ale mnie wystarcza

Opublikowano

Ja mam z UPC 30Mb za 59,40 zł:wink:

Opublikowano

Temat rzeka...zależy jacy operatorzy mają Cię w zasięgu...

Ja np nie mogę mieć UPC :kwasny:

Mam Neostradę 10MB za 49zł - bez żadnych limitów.

Pytanie na które trudno udzielić odpowiedzi...

Łatwiej by było jakbyś zadał pytanie Netia vs Neostrada :wink:

Opublikowano

Pytanie na które trudno udzielić odpowiedzi...

Łatwiej by było jakbyś zadał pytanie Netia vs Neostrada :wink:

Dlaczego niby łatwiej?

Zorientuj się czy lokalny dostawca internetu czegoś ciekawego nie oferuje. U mnie malutka mieścina a mam technologię FTTH i łącza do 100mbps za nieduże pieniądze ;-)

Opublikowano
polecam cyfrowy Polsat cena 50 zł i jest 15 Gb . dość dobrze zapierdziela, niski ping itd. tez mieszkam na wsi. zasieg z HSPA+

dosc dobrze tzn ile ?

Opublikowano

Spoglądając na technologię radiową pamiętaj że prawie wszędzie masz limity ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.