Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hip-hop Kielce


Stano

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Może są tu rap słuchacze no to chce Wam przedstawić naszą najnowszą produkcje. Klip Lokalny Patriota- 12 raperów z Kielc na jednym trucku. Czwarta zwrotka moja. Piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze mamy rapera w klubie :decayed::banan: truck jest:thumbup1: oby tak dalej :gicior::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makary nieźle zarymował :wink: Ty też dajesz radę. Oby tak dalej :naughty:

A ziomek przed Tobą nieźle zarzuca rękami :grin:

Makary stary wyjadacz. Przede mną- Eldezet- hehe no ma energie, młody jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem obniżki w swoim sklepie więc pozwalam sobie na wklejenie linku

Styl nad Style - sklep internetowy

www.facebook.com/StylNadStyleClothing

Odzież jest całkowicie mojego autorstwa. Szyta w najlepszych polskich szwalniach (szyją tam m. in. Stoprocent, Elpolako, Diil Gang, Diamante Wear...) Pozdrówki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

Klasyka. Grali ostatnio i Liroy i WYP3 na 20leciu Kieleckiego Hip hopu. Miałem też zagrać bo grali Lokalnego Patriote ale niestety byłem w trasie. Wojtas wydał teraz dobrą płytke

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 23:06 ----------

Hahaha co mi się klip przypomniał. Jaki szczupły człowiek jeszcze był :D

Klip nagrany ponad 2 lata temu. Zwrotka do MTN była moją pierwszą nagraną zwrotką (3lata temu). Dobre akcje były. Miło się spomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

jaki Liroy. Stono mieszka 500m od Piaska.

Stano :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

Klasyka. Grali ostatnio i Liroy i WYP3 na 20leciu Kieleckiego Hip hopu. Miałem też zagrać bo grali Lokalnego Patriote ale niestety byłem w trasie.

Wojtas wydał teraz dobrą płytke

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 23:06 ----------

Hahaha co mi się klip przypomniał. Jaki szczupły człowiek jeszcze był :D

Klip nagrany ponad 2 lata temu. Zwrotka do MTN była moją pierwszą nagraną zwrotką (3lata temu). Dobre akcje były. Miło się spomina.

juz wiem czemu nie mogłem spać w nocy jak mieszkałem u teściów niedaleko targów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne duże kolabo prosto z Kielc. Kocur i chłopaki rozje*ali

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 21:08 ----------

Coś nowego.

Stano- Głośniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...