Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 T Q 190 km?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

zastanawiam się nad taką jednostką i mam pytanie czym się ona różni od standardowej 163 km i czy warto ją kupować? Są jakieś wady jej w stosunku do 163km czy nie ma a moc większa czy coś może więcej?

dzięki wielkie :)

Opublikowano

Roznice kosmetyczne wzgledem innych 1,8t mozna brac.

Wiecej koni lepsza frsjda z jazdy.

Opublikowano
  • Autor

a spalanie pewnie na podobnym poziomie?

Opublikowano
a spalanie pewnie na podobnym poziomie?

Ja mam 1,8t ajl i pali tyle samo co 1,8t 150km. O spalanie nie masz sie co martwic.

Opublikowano

różnice kosmetyczne ..dobre:facepalm:

Opublikowano

różnica jest taka :) że 190 konna wersja ma 2xSMIC, turbo k03s, wtryski 320 :wink::wink:

wersje 150,163 ==> 1xSMIC, turbo k03, wtryski 280 chyba

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś ma, miał to niech się wypowie :)

czyli do modyfikacji lepsza :P?

ona była najlepiej wyposażona czy były tzw. golasy :P?

Opublikowano

po sofcie z 220-230 koni bys mial :wink: a z wypasu to roznie :decayed: sa doposazne i sa golasy :wink:

Opublikowano

Masz 6 skrzynie ,większość z q wychodziła ale i trafiają się ośki (jak moja), co do wyposażenia to różnie było,silnika nie ma co się obawiać kupuj i ciesz się z jazdy

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem to ma być T na czerwono na klapie? a 163 km mają 5 biegów tak?

Opublikowano
z tego co wiem to ma być T na czerwono na klapie? a 163 km mają 5 biegów tak?

Zgadza się, czerwone T na klapie. Ja mam silnik BFB 163PS i mam skrzynię 6-biegową z napędem Quattro.

Opublikowano

nie sugeruj się emblematem na klapie :facepalm: w brifie musisz mieć 140kw, wszystkie bexy miały 6biegów, dekiel pokrywy silnika ma napisane 1.8TURBO na czerwono i tabliczka znamienowa oznaczenie silnika powino być napisane bex :)

Opublikowano
  • Autor

musze obczaić zdjęcie silnika jak ma wyglądać dokładnie tak pokrywa żeby nie zapomnieć :)

Opublikowano

Jakbym miał znów wybierać to bym szukał kolejnego BEX-a, pamiętaj tylko że jak każda benzyna z T łyknie trochę PB:) Mi w mieście 12-14 przy jeździe w mocnych korkach, 10-11 przy małym ruchu, wieczorem, sobota niedziela w trasie 8-8,5 jadąc do 130. Koniecznie Q bo tego mi brakuje szczególnie w okresie pozaletnim:)

Opublikowano

wygląda identycznie, tylko napisy są na czerwono :)

Opublikowano

no i masz wydziergane BEX na silniku po prawej stronie na wierzchu.

Opublikowano
  • Autor

ja też właśnie musze mieć z Q zdecydowanie :)

a z gazem żadnych problemów jak coś?

hamowałeś serie może?

Opublikowano

z gazem nie ma problemów jak i z reszta 1.8t

weź tylko po uwagę ze jest ich mało a w dobrym stanie praktycznie w ogole nie ma

zastanow się czy nie lepiej zadbane BFB 163KM w quattro kupic niż tego wymarzonego BEXa w nieco gorszym stanie

ja bym szukal obydwu a bral to co w lepszym stanie jest

Opublikowano
z gazem nie ma problemów jak i z reszta 1.8t

weź tylko po uwagę ze jest ich mało a w dobrym stanie praktycznie w ogole nie ma

zastanow się czy nie lepiej zadbane BFB 163KM w quattro kupic niż tego wymarzonego BEXa w nieco gorszym stanie

ja bym szukal obydwu a bral to co w lepszym stanie jest

no to fakt bierz bardziej zadbanego :wink: nie ma co sie napinac na BEXa jak bedzie trup :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiadome jest ale jest podobno ciekawa czerwona i właśnie 190 i zobaczymy jak z nią będzie ale znając gościa znajomego to raczej jakiś trup to nie będzie :) czas pokaże bo w pon będą go sprawdzać w DE.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.