Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja także przymierzam się do oklejenia w biały carbon i czarny dach także carbon

Opublikowano
  • Autor
Ja także przymierzam się do oklejenia w biały carbon i czarny dach także carbon

Mam dostep do mega zajebistego bbialego i czarnego carbonu wiec wiem juz jak bedzie wygladalo narazie posmygam w macie i puzniej se smienie:)

Opublikowano

Będę musiał podjechać do ciebie obejrzeć jak to wypadnie A kiedy zmieniasz na biały i czarny dach w Carbonie . Przed zmianą oblukał bym jak to wygląda.:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Będę musiał podjechać do ciebie obejrzeć jak to wypadnie A kiedy zmieniasz na biały i czarny dach w Carbonie . Przed zmianą oblukał bym jak to wygląda.:naughty:

Przed zima nie do piero za rok jakos.Ale teraz wpadaj zobacz jak wyglada macik. Nie martw sie nie odpadnie folia na aucie jak dobrze jest wyklejona:):)

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

https://www.google.pl/search?q=audi+w+carbonie+bia%C5%82ym&newwindow=1&client=firefox-a&hs=RB8&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=_FceUomxGrKS7AbyzIDIDQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=664

AUDI W BIAŁYM CARBONIE ITP:)

Opublikowano

Wyslij mi palete na [email protected]. Jakis braz mnie ciekawi

Opublikowano
  • Autor
Wyslij mi palete na [email protected]. Jakis braz mnie ciekawi

Poszlo

Opublikowano
Dam radę to ogarnąć sam robiąc to pierwszy raz?

Na pierwszy raz kolego to możesz samą szybę przyciemnić folią (do szyb) a nie cały samochód. Taką "zabawę" lepiej zostawić fachowcom. Schody zaczynają się przy wypukłościach i wklęsłościach i taką folię trzeba specjalnie podgrzewać, aby się uformowała. W dodatku wszystkie ewentualne mikrowgnioty, czy odpryski po kamieniach (szczególnie na masce) trzeba wygładzić (zaszpachlować). O ile przy połysku będą mało widoczne, to przy folii matowej nic się nie ukryje i wyglądać będzie tragicznie.

Opublikowano

Podepnę się do tematu i nie ukrywam że kolega Bozet mnie uprzedził z postem :) Również zajmuje się tego typu działalnością z tym że na śląsku. Więc jeżeli jest ktoś z okolić(i nie tylko) był by zainteresowany tematem folii czy oklejania to zapraszam. Ogólnie jeżeli ktoś chce bawić się w oklejanie to musi cokolwiek wiedzieć na temat przygotowania auta bo auto może wyglądać spoko dla właściciela ale jak już się je "przygotuje" pod folie to może się okazać że mamy sporo odprysków, głębszych zadrapań czy też rys. Wszystko widać a jak ktoś myśli o macie to już lakier musi być perfect :)

Opublikowano
  • Autor

Witam kolege po fachu:)

Opublikowano

A ile kosztuje takie oklejenie np B6 w avancie? I jak wygladaja wneki itd?

Opublikowano
  • Autor

Zależy jaka folia. Oklejenie wnęk dodatkowe koszta.pisz na pw.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Macie może foty a4 b6 avancika czarnego z karbonem czarnym na masce i dachu?? I jaki koszt u was by był jak mi się spodoba :D

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No panowie w planach na styczeń mam Audi R8 po robocie wstawie post na forum:)

Opublikowano

poprosze palete i ja :wink: od dawna zwlekam z dachem i maską

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

[email protected]

Opublikowano

Poprosze o palete, glownie polysk, perla mat w polysku jak najwiecej szarosci oraz niebiezkich odcieni. Na [email protected]

Co do bialego carbonu osobiscie trzymal bym sie z daleka, u znajomego po roku autko wyglada zawsze jak by bylo brudne, kurz wgryzl sie w strukturę carbonu.

Wysłane z mojego SM-T210

Opublikowano
  • Autor
Poprosze o palete, glownie polysk, perla mat w polysku jak najwiecej szarosci oraz niebiezkich odcieni. Na [email protected]

Co do bialego carbonu osobiscie trzymal bym sie z daleka, u znajomego po roku autko wyglada zawsze jak by bylo brudne, kurz wgryzl sie w strukturę carbonu.

Wysłane z mojego SM-T210

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639651189408572&set=a.639651006075257.1073741847.619641288076229&type=1&theater ZAPRASZAM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.