Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie


Bozet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także przymierzam się do oklejenia w biały carbon i czarny dach także carbon

Mam dostep do mega zajebistego bbialego i czarnego carbonu wiec wiem juz jak bedzie wygladalo narazie posmygam w macie i puzniej se smienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał podjechać do ciebie obejrzeć jak to wypadnie A kiedy zmieniasz na biały i czarny dach w Carbonie . Przed zmianą oblukał bym jak to wygląda.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał podjechać do ciebie obejrzeć jak to wypadnie A kiedy zmieniasz na biały i czarny dach w Carbonie . Przed zmianą oblukał bym jak to wygląda.:naughty:

Przed zima nie do piero za rok jakos.Ale teraz wpadaj zobacz jak wyglada macik. Nie martw sie nie odpadnie folia na aucie jak dobrze jest wyklejona:):)

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

https://www.google.pl/search?q=audi+w+carbonie+bia%C5%82ym&newwindow=1&client=firefox-a&hs=RB8&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=_FceUomxGrKS7AbyzIDIDQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=664

AUDI W BIAŁYM CARBONIE ITP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam radę to ogarnąć sam robiąc to pierwszy raz?

Na pierwszy raz kolego to możesz samą szybę przyciemnić folią (do szyb) a nie cały samochód. Taką "zabawę" lepiej zostawić fachowcom. Schody zaczynają się przy wypukłościach i wklęsłościach i taką folię trzeba specjalnie podgrzewać, aby się uformowała. W dodatku wszystkie ewentualne mikrowgnioty, czy odpryski po kamieniach (szczególnie na masce) trzeba wygładzić (zaszpachlować). O ile przy połysku będą mało widoczne, to przy folii matowej nic się nie ukryje i wyglądać będzie tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu i nie ukrywam że kolega Bozet mnie uprzedził z postem :) Również zajmuje się tego typu działalnością z tym że na śląsku. Więc jeżeli jest ktoś z okolić(i nie tylko) był by zainteresowany tematem folii czy oklejania to zapraszam. Ogólnie jeżeli ktoś chce bawić się w oklejanie to musi cokolwiek wiedzieć na temat przygotowania auta bo auto może wyglądać spoko dla właściciela ale jak już się je "przygotuje" pod folie to może się okazać że mamy sporo odprysków, głębszych zadrapań czy też rys. Wszystko widać a jak ktoś myśli o macie to już lakier musi być perfect :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka folia. Oklejenie wnęk dodatkowe koszta.pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może foty a4 b6 avancika czarnego z karbonem czarnym na masce i dachu?? I jaki koszt u was by był jak mi się spodoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie w planach na styczeń mam Audi R8 po robocie wstawie post na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze palete i ja :wink: od dawna zwlekam z dachem i maską

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o palete, glownie polysk, perla mat w polysku jak najwiecej szarosci oraz niebiezkich odcieni. Na [email protected]

Co do bialego carbonu osobiscie trzymal bym sie z daleka, u znajomego po roku autko wyglada zawsze jak by bylo brudne, kurz wgryzl sie w strukturę carbonu.

Wysłane z mojego SM-T210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o palete, glownie polysk, perla mat w polysku jak najwiecej szarosci oraz niebiezkich odcieni. Na [email protected]

Co do bialego carbonu osobiscie trzymal bym sie z daleka, u znajomego po roku autko wyglada zawsze jak by bylo brudne, kurz wgryzl sie w strukturę carbonu.

Wysłane z mojego SM-T210

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639651189408572&set=a.639651006075257.1073741847.619641288076229&type=1&theater ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...