Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie


Bozet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obiecałem ze jak okleje sobie autko to wstawie fotki.

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/zmiana-kolory-auta-folia-281653/#post3694636

https://www.facebook.com/StudioOklejaniaAut ZAPRASZAM KLANOWICZÓW na mój profil

CZARNY MAT oklejona folia.

MADE BY ME:)

006.jpg

016.jpg

017.jpg

022.jpg

019.jpg

013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam sam oklejalem kupilem sobie tylko folie. DEN R firma folii jest lepsza od 3M. Koleine autko to mam w planach okleenie audi A6 C6 w czarny carbon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

pokłony za robote precyzje i jakość wykonania :wink: gdzie można zakupić tą folie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wyszło Sam się cały czas zastanawiam nad oklejeniem w Biały Carbon. Powiedz ile cenowo cię wyniosło I czy możesz wrzucić foty z wewnątrz Słupki drzwi jak wyszły od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wyszło Sam się cały czas zastanawiam nad oklejeniem w Biały Carbon. Powiedz ile cenowo cię wyniosło I czy możesz wrzucić foty z wewnątrz Słupki drzwi jak wyszły od środka

Cenowo mnie mało wynioslo cena folii bo sam robilem. Słupki co konkretni masz na mysli? Kazdy element ma zakladki lusterka sa do wewnątrz oklejone JEDNYM kawalkiem,czujniki itp

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

A jaka jest paleta kolorow w polysku?

Jest troszke kolorow generalnie moge miec kazdy kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena folii czarny karbon żeby wystarczyło na oklejenie dachu A4 B5? I ile tego potrzebuje?

Potrzebujesz 2MB cena u mnie za taki carbon 260pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam radę to ogarnąć sam robiąc to pierwszy raz?

hmm mysle ze tak folia ma klej kanalikowy wiec nie zrobisz babli popatrz na necie jak sie kladzie wez kolege by ci potrzymal folie i dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile potrzeba folii do oklejenia avanta + jaki koszt takiej ilosc ? jaka jest rozpietość cenowa folii czy też wszystkie kosztują tyle samo ? kolory są z palety ral ? jak nalezy przygotować autko zanim zaczniemy oklejać ? gratulacje i tak trzymac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile potrzeba folii do oklejenia avanta + jaki koszt takiej ilosc ? jaka jest rozpietość cenowa folii czy też wszystkie kosztują tyle samo ? kolory są z palety ral ? jak nalezy przygotować autko zanim zaczniemy oklejać ? gratulacje i tak trzymac :wink:

Koszt folii u MNIE za rolke czyli 30mB a jakies 42m2 wynosi 1500pln to w zupełnosci starczy ci na auto i kilka metrów zostanie. na sedana idzie 16mb na avant pujdzie jakies 20mb. Cena ma znaczenie od rodzaiu folii generalnie teraz mam tanie folie bo udalo mi sie ominac 2 posrednikow i mam dostep do fabryki. Mam na stanie nowy carbon 4D ale jest drozszy. Kolorki sa różne. Nawet mam przezroczysty carbon:) Jak auto przygotowac? to proste. Myjesz całe auto dokladnie, osuszasz, odtłuszczasz, demontujesz elementy np migacze lampy emblematy listwy itp. oklejasz skladasz i masz autko w nowym ubraniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te folie gdzies na aukcji żeby można wybrać właściwy kolor ?

Nie ale mam mala palete kolorow daj meila wysle ci. Folie zamawiam bezposrednio pod klienta.Teraz na stanie zostala mi czarny mat kilka metow.Za jakis czas kupuje inne czekam na zamowienia od znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te folie gdzies na aukcji żeby można wybrać właściwy kolor ?

Nie ale mam mala palete kolorow daj meila wysle ci. Folie zamawiam bezposrednio pod klienta.Teraz na stanie zostala mi czarny mat kilka metow.Za jakis czas kupuje inne czekam na zamowienia od znajomych.

jak można to też poproszę o taką paletkę kolorów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te folie gdzies na aukcji żeby można wybrać właściwy kolor ?

Nie ale mam mala palete kolorow daj meila wysle ci. Folie zamawiam bezposrednio pod klienta.Teraz na stanie zostala mi czarny mat kilka metow.Za jakis czas kupuje inne czekam na zamowienia od znajomych.

[email protected] :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda ale do całości mi ta felga nie pasuje :( Ogólnie dobra robota, nie ma się do czego doczepić. Osobiście wolałbym jakiś inny kolor bo czarnego matu na mieście coraz więcej i zaczyna być oklepany ale wygląda naprawdę dobrze wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach i guscikach sienie rozmawia ale juz wiem ze w next roku robie sobie biała perłe na tej audi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...