Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem po wymianie magla


zegarmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po wymianie magla pojechałem na zbierzność (wczoraj). Po zbierzności wszystko ok. Wczoraj wieczorm poszedłem pocieszyć się z jazdy a tu co - jak jade prosto raz kierownica jest ustawiona na wprost, a raz przesunieta delikatnie w prawo, lub delikatnie w lewo. Oczywiście jak puszcze fajere to samochód jedzie prosto - myśle że coś nie tak z maglem. Ale co to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jak jest ustalony luz na maglu sruba na klucz 18,(spruboj dokrecic)ale jezeli byl regenerowany magiel to oni powinni luz ustalic i zabezpieczyc nakretke przynajmniej ja tak mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ta śruba jest ? może ktoś pokazać na fotce ? albo opisać dokładniej.

wejdz pod auto, zdejmij oslone silnika i patrz w strone przekladni, a zobaczysz srube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podpiąć pod temat, również założyłem regenerowaną maglownice i pojechałem na zbieżność, po ustawieniu przejechałem się i kierownica w prawo o 2 stopnie i ściąga na prawo, wracałem 3 razy na stacje niestety mechanik rozkłada ręce i nic nie może zrobić, na przyrządach jest ok a ściąga, dodam ze miesiąc temu ustawiałem na tej samej stacji geometrie po wymianie zawieszenia i wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podpiąć pod temat, również założyłem regenerowaną maglownice i pojechałem na zbieżność, po ustawieniu przejechałem się i kierownica w prawo o 2 stopnie i ściąga na prawo, wracałem 3 razy na stacje niestety mechanik rozkłada ręce i nic nie może zrobić, na przyrządach jest ok a ściąga, dodam ze miesiąc temu ustawiałem na tej samej stacji geometrie po wymianie zawieszenia i wszystko było OK.

cisnienie w oponach jest jednakowe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...