Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KPL. Sprzegło z AKE 180 PS do BFC 163 PS CZY PODEJDZIE


arto19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie/Panie proszę o fachową poradę, mianowicie prawdopodobnie pada mi sprzęgło (objawy: pulsujący pedał sprzęgła na wciśniętym i nie na wciśniętym, stuki, źle zapala, czasami telepie budą na wolnych i jak jade też powstaja jakieś dziwne wibracje) Ale do rzeczy mam możliwość kupienia od kolegi kompletnego (bez łożyska oporowego) sprzęgła od AKE po lifcie (po 2002) po przebiegu 15 000 (pękł pasek rozrządu - silnik zmieniono na 1.9) sprzęgło z 2011 roku są jeszcze wszystkie znaczki itp.... Moje ptanie brzmi czy taki zestaw podejdzie do mojego BFC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynie i bloki silnikow a wiec i waly glowne były generalnie te same w każdym 2.5tdi wiec musi to pasowac

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

wlasnie sprawdziłem, kolo zamachowe dla wszystkich 2.5tdi v6 miało ten sam numer - 059105266T

dociski sprzegła dla 180KM motorow miały inny numer ale wynikalo to z tego ze mogly być nieco mocniejsze, wiec dla ciebie na dobre to wyjdzie i tak, same tarcze sprzegla dla wszystkich 2.5 tdi v6 tez miały ten sam numer

jestem w 100% pewien ze będzie wszystko pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos sporo chyba, popatrz sobie ile takie sprzeglo z dwumasem w sklepach kosztuje lub na allegro, za robote nie więcej jak 3-4 stowki normalnie powinien wziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...