Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Lamp przednich na ringi.


Jaco90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Będę wymieniał lampy w swojej a4. Zastanawiam się nad tymi modelami:

LAMPY NOWE AUDI A4 B5 94-98 SOCZEWKI RINGI CHROME (3464388258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B5 94-98 CHROME RINGI FK (3477751417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I nie wiem które będą lepsze :) Jestem zielony w tym temacie , nie bardzo wiem nawet czym się róźnią , że jedne są soczewkowe.

Obecnie mam oryginalne ( nwm jakiej firmy są, na H7 i przeciwmgłowe też maja w sobie)

Te nowe lampy nie mają chyba przeciwmgłowych :D Więc bd musiał dokupić reflektory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo one naprawdę są tragiczne...Szukaj oryginalnych lamp VALEO zespolonych...Będziesz zadowolony :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jihaad dobrze prawi. Kup ori soczewki nawet używane i będzie to miało wtedy ręce i nogi. Te ringi były modne x lat temu a w tym momencie zalatuje to totalną tandetą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będę wymieniał lampy w swojej a4. Zastanawiam się nad tymi modelami:

LAMPY NOWE AUDI A4 B5 94-98 SOCZEWKI RINGI CHROME (3464388258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B5 94-98 CHROME RINGI FK (3477751417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I nie wiem które będą lepsze :) Jestem zielony w tym temacie , nie bardzo wiem nawet czym się róźnią , że jedne są soczewkowe.

Obecnie mam oryginalne ( nwm jakiej firmy są, na H7 i przeciwmgłowe też maja w sobie)

Te nowe lampy nie mają chyba przeciwmgłowych :D Więc bd musiał dokupić reflektory?

tez wlasnie o tym myslalem, ale wczoraj widzialem te z pierwszego linku i dramat.... ja wiem ze sie podobaja RINGI z BMW ale na serio nie maja nic wspolnego z nimi... ledwo to swieci i ledwo to widac.... takie moje zdanie.... a co myslicie na temat tych z ledami??

LAMPY AUDI A4 B5 95-98R DAYLINE LED SONAR CHROM (3472622049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo. Błądzisz synu... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już bym się uparł to lepsze Depo niż Sonar?

I do srebrnego avanta Chrom czy black?

Takie zdj znalazłem w necie z lampami Depo Black

mhm.jpg

Chyba że faktycznie znajdę gdzieś w KRK poliftowe to kupie. Bo z allegro używki ładniej na zdj wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo lepsze wykonanie na pewno.

Ale nie upieraj się. Ringi były modne w tych samych czasach co drewniana okleina na kokpicie, a dayline'y nie mają homologacji dziennych. Te paski są tylko jako pozycyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie będę musiał coś kombinować z kostkami? Bo poliftowe czy te ringi nie mają przeciwmgłowych. Ja w swoich lampach mam. Nie wiem czy nie będzie trzeba czegoś przepinać. Chyba że do przeciwmgłowych idzie osobna kostka;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/

Tu masz podane rozpiski wtyczek lapm przedliftowych z przeciwmgłowymi i bez - wynika z nich, ze są nieco inne. Upewnij się, że te lampy maja stare okrągłe gniazda na pewno. W najgorszym wypadku pozamieniasz jakies kabelki, choć na jednej z aukcji widzę cos jakby przejśćiówka.

A za jakiś czas i tak zmienisz lampy na zwykłe polifty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uśmiecha mi się rzeźbienie w aucie. Więc już polifty odpadają ponieważ są zespolone. A te także?

LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B5 94-98 BLACK RINGI FK (3487959492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawdę masz problem z wycięciem kawałka blachy i polutowaniu nowych kostek to: Lampy Audi A4 B5 Chrom Xenon Look S4 H7 soczewki (3451331028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , ponieważ jak będę sprzedawał auto to pewnie wrzucę oryginały , i nie będą za dobrze siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że niepotrzebnie się rozpisuję.

Montujesz nowe reflektory, a juz myslisz o sprzedaży auta?

Jeśli nawet sprzedawać auto, to jaki problem zrobią poliftowe lampy? Ewentualnie przyciągna więcej klientów.

Nawet jesli przed sprzedażą wymienisz lampy na stare, to co zrobisz z ringami czy tam innymi? Sprzedasz na allegro? Wierz mi, że te lampy używane idą za bezcen.

Wierz mi rónież, że możliwości jakie masz to:

- polifty zespolone

- soczewki dzielone wzór S4

- potem długo, długo nic i dochodzimy do ringów, dayline'ów, laminatów, grillów kamei i ławek na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba postawie na soczewki dzielone S4. Nie myślę teraz o sprzedaży auta ale kiedyś to nastąpi. Nie mam warunków by wiercić wycinać malować itd. Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj co Ci mówili koledzy nie rób z Audi BMW bo to wiocha:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...