Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Lamp przednich na ringi.


Jaco90

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem jak świecą te sonary, to jakaś porażka. Bardzo słabe światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Otóż nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj.

Dzielonych soczewek w KRK nie dostałem. Wiec kupiłem jednak Ringi.... wiem wiem totalna wiocha itd ale mi się podobają. Sęk w tym że te ringi są żółte, i podobno lubią się przepalać. Widziałem gdzieś w necie że zmieniał ktoś te żarówki na ledy. Bodajże T5 wchodzą. I trzeba zamontować jakiś stabilizator albo ledy na stabilizatorach by się nie przepalały. Możecie mi polecić jakieś ledy? Jak wygląda ten stabilizator i jak to się podłącza ? Drogie to jest?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Otóż nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj.

Dzielonych soczewek w KRK nie dostałem. Wiec kupiłem jednak Ringi.... wiem wiem totalna wiocha itd ale mi się podobają. Sęk w tym że te ringi są żółte, i podobno lubią się przepalać. Widziałem gdzieś w necie że zmieniał ktoś te żarówki na ledy. Bodajże T5 wchodzą. I trzeba zamontować jakiś stabilizator albo ledy na stabilizatorach by się nie przepalały. Możecie mi polecić jakieś ledy? Jak wygląda ten stabilizator i jak to się podłącza ? Drogie to jest?

Pozdrawiam

Człowieku ja cię nie rozumiem kupiłeś Ringi a poźniej o nich poczytałeś że się przepalają :facepalm::facepalm:

Jak coś takiego czytam to się scyzoryk w kieszeni otwiera . Widziałeś na aukcjach że świecą na żółto a teraz jakieś "halo" robisz o przeróbce ?!?! To po co był ten zakup ?? Nie kumam naprawdę . Za takie same pieniądze mogłeś zagadać na forum o polifty i żeby ktoś Ci zrobił przejście z kostki przedlift na polift że byś tylko wpiął i po sprawie . Wyglądało by to 2352352352 razy lepiej i nie musiałbyś przerabiać nowych lamp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jemu nie chodzi o soczewki, ale o same ringi.

Wyslałane z SGSA

Wiesz ja rozumiem że chodzi tylko o ringi ale to bezsensu kurde:facepalm::facepalm:

To tak jakby kupic nowe auto czarne i zaraz później przemalować na biało :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehahahhaaha jak jto woli chlopak :D moze nie ma co robic

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

hehehehahahhaaha jak kto woli chlopak :D moze nie ma co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...