Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taaa.... i nie ma od tego żadnych odstępstw :naughty:

Opublikowano

nie po to je zbieram

Opublikowano

Koledzy chciałem się pochwalić kolejnym modelem i podpowiedzcie mi jak wrzucić fotki :kox: Kiedyś wklejałem normalnie z dysku a teraz wyakakuje mi coś w języku okupanta i w dodatku nie za bardzo bangla :facepalm: Udzielcie instrukcji nie kumatemu Koledze :wink:


Dev nie chodzi o to żeby złapac króliczka tylko żeby go gonić :wink: Mam rację?

Opublikowano

wyskakuja Ci 4 linki, wklejasz drugi i to wszystko

Opublikowano

A to i ja się pochwalę ;) Trabi robiony na zamówienie dla mojego wujka; to był Jego pirwszy samochód i mimo, że minęło sporo lat to pozostał mu sentyment do tego modelu :)

6vuxm32x.jpg

lnlszucn.jpg

mo5elrd4.jpg

3tm7i9gw.jpg

qqunsaus.jpg

kvrjpsyh.jpg


Dev dzięki serdeczne za pomoc


ug9t96og.jpg

Na zdjęciach model jeszcze nie był w pełni ukończony; stąd np: brak klamek na fotkach, dachu, przedniego zderzaka

Edytowane przez MaciekW.

Opublikowano

nie zbieram tego po to aby to wychlac

to jest moja emerytura :polew: :polew: :polew:

polisa :polew: :polew:

Edytowane przez Frodus

Opublikowano

dokładnie

Opublikowano

Zdjęcia nie są z mojego PC, tylko znalezione w sieci. Jednak robota i wykonanie moje

gxujyvar.jpg

aiknvwfb.jpg

y5pfe7dn.jpg

Opublikowano

good job !!!!

teraz szukam w dobrej cenie tego....

mr9u2t6y.jpg

cena.... nawet nie chce pisac....

Opublikowano

Toż to starsze od Ciebie.

Cena... parę razy zyebie mi się samochód to będzie. Albo w rozliczeniu Ci przywioze :grin:

Opublikowano

i tego...

qeuyokcl.jpg

Opublikowano

Frodus :banan3: super; piękny model; musze i ja spróbować kiedyś kartona skleić

Dev z czystej ciekawości - ile PLN?

Opublikowano

za co ?

Opublikowano

Za Balvenie

Opublikowano

Maciek, kiedyś sklejałem, teraz brakuje na to czasu, a uwierz że zajmuje to w cholerę czasu. Tą F16-stke to niecały rok czasu dłubałem.

Edytowane przez Frodus

Opublikowano

Za Balvenie

lekko 100 000zł

Opublikowano

:slina:

A tak nawiasem, Dev, jutro po 8 będe

Opublikowano

Frodus wiem coś o tym; co prawda kleję plastiki, ale też schodzi w cholerę czasu. Jak mam wenę to robię cos przy modelu przez dwa tygodnie codziennie i wtedy widać, że idzie projekt do przodu, a jak nie mam natchnienia/czasu to przez kolejne dwa tygodnie nic nie ruszam. Zauważyłem, że muszę mieć natchnienie zeby cos przy modelu robić i wtedy mi to wychodzi, a jak się czasami zmusiłem to zawsze coś spier.oliłem- albo jakiś kleks, albo h.jowo położona kalkomania. Dlatego nie robię nic na siłę.

Dev rzeczywiście cena robi wrażenie :jerk:

Opublikowano

Tego f16 jak kleiłem to miałem chyba 4 sztuki Małego Modelarza z tym samolotem - i powiem Ci, że przydało się :)

A pierwsze modele, te początki klejenia to tragicznie wychodziła. Brzydko, krzywo, widać klejenia itd. Z czasem wychodziło lepiej, wiadomo że trzeba było zaopatrzyć się w lepsze narzędzia, przygotować lepszy warsztat... Ale jak tak przeglądam zdjęcia to warto było :)

EDIT.

Tu jest wariat dopiero!!

Edytowane przez Frodus

Opublikowano

Również zuważam to, że z każdym modelem który robię nabieram wprawy i z każdym modelem jest coraz lepiej. To są drobne kroczki, szczególiki, ale sam zauważam, że robię postępy. Tu mój pierwszy model jaki kiedykolwiek skleiłem - BMW 535i E34 AC Schnitzer 1:24 Fujimi

drsznfsc.jpg

mnqizshg.jpg

933t27ap.jpg

nxhlme3q.jpg

tgjdgv2j.jpg



Tu jest wariat dopiero!!

+1

Pięknie zrobiony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.