Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio dolaczyly do mojej kolekcji 2 nowe modele:oczywiscie numer 1 to

Audi RS6 C6 Avant Baujahr 2008 blau w limitowanej serii 1500 sztuk orovphkf.jpg n3gd5z8f.jpg

5pbx8dde.jpg no i numer 2:

Lamborghini Huracan LP610-4 Baujahr 2014 grünmetallic l4rff795.jpg8kyipsfu.jpglnac5v6x.jpg
Opublikowano

Nie chce Cię martwić kolego, ale A6 ma malowany cały bok i szyby nie oryginalne :P Przebieg pewnie też 200tyś + hehe a tak serio to ile trzeba za taką zabaweczke wypłacić ? jaka to skala ?

Opublikowano

Kartonowe modele głównie z małego modelarza

Opublikowano

Nie chce Cię martwić kolego, ale A6 ma malowany cały bok i szyby nie oryginalne :P Przebieg pewnie też 200tyś + hehe a tak serio to ile trzeba za taką zabaweczke wypłacić ? jaka to skala ?

modele sa w skali 1:18,a co do kosztow to roznie Audi przykladowo kosztowalo 75 Euro a Lamborghini tylko 30 Euro wszystko zalezy od producenta

cala moja kolekcja q3ew5ous.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna kolekcja :thumbup1: Jakiej firmy masz modele?

Opublikowano

rozne:Norev,Maistto,Welly,Bburago,Ottomobille,Mondo Motors,Minichamps, zalezy co sie trafi i w jakiej cennie!!najbardziej przystepne cenowo jest Bburago i Maistto a wyzsza polka no i jakosc to juz Norev i Minichamps

Opublikowano

własnie zanabyłem do kolekcji :wink:

vcryenob.jpg

4ye9dylr.jpg

Opublikowano

własnie zanabyłem do kolekcji :wink:

vcryenob.jpg

4ye9dylr.jpg

:naughty::naughty::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

ale jeszcze duzo mi brakuje :(

Opublikowano

Dev w jakiej okolicy cenowej oscyluje ta śliczna 30 latka? :D

Opublikowano

Zalezy gdzie ja kupujesz.

Ja dałem w przeliczeniu na zlotowki 1900 na lotnisku w Dubaju. U nas w sklepach nawet powyzej 3000zl.

Opublikowano

Kolekcjonować to jedno, drugie mieć cierpliwość by w chwili słabości tego nie wychlać. ; )

Opublikowano

Zabierz na warsztat któregoś dnia, p.Andrzej się ucieszy :grin:

Opublikowano

całą szafe mam juz zayebaną

Opublikowano

w robocie???

Opublikowano

a gdzie ??? :polew: :polew: :polew:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Myślisz że tam bezpieczniejsze ? :grin:

To już wiem czemu masz pracownika zawsze uśmiechniętego i rozbawionego :banan:

Edytowane przez Frodus

Opublikowano

nie mam już w domu miejsca

Opublikowano

Dev jak wywalisz pierwszą lufę to mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami. Swoją drogą hmm... nie nawet nie musisz eeee.... 30 latak to 30 latka. Szczęściarz :wink:

Opublikowano

nie zbieram tego po to aby to wychlac

to jest moja emerytura :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.