Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego f16 jak kleiłem to miałem chyba 4 sztuki Małego Modelarza z tym samolotem - i powiem Ci, że przydało się :)

A pierwsze modele, te początki klejenia to tragicznie wychodziła. Brzydko, krzywo, widać klejenia itd. Z czasem wychodziło lepiej, wiadomo że trzeba było zaopatrzyć się w lepsze narzędzia, przygotować lepszy warsztat... Ale jak tak przeglądam zdjęcia to warto było :)

EDIT.

Tu jest wariat dopiero!!

w podstawówce kleiłem z kumplem model włoskiego pancernika vittorio veneto

1.5 roku nam to zajeło, teraz stoi w gablocie w szkole

Opublikowano

Ponoć 10lat majstrował przy tym. I nie dziwie się. Kawał grzmota zbudował

Opublikowano

ja tam zbieram tygodniki Motor i Auto Świat :) jest już tego naprawdę :)

Opublikowano

Dalsza czesc mojej kolekcji :D troszke polskiej motoryzacji skala 1:43,producent:Welly Fiat 125,Syrena 105,Fiat126p rafetza4.jpg 8wv2l7o2.jpg teraz kopia mini obecnego auta ktorym sie poruszam,czyli Audi A4 Avant skala 1:43 (nawet kolor ten sam) vdldeaby.jpg oraz moj pierwszy samochod ktorego zawsze bede dobrze wspominal Opel Calibra oraz odmiana sportowa skala 1:43 9bev4zgs.jpg 6meehzti.jpg

Edytowane przez ksiu85

Opublikowano

widze że chłopaki tez modele składacie...ja juz przestałem z braku czasu a zwłaszcza miejsca..szkoda.ostatnio kupiłem takie cudo..

th_Ford_Fairlane_Street_Fighter_Restomo_

th_Ford_Fairlane_Street_Fighter_Restomo_

th_Ford_Fairlane_Street_Fighter_Restomo_

th_Ford_Fairlane_Street_Fighter_Restomo_


th_Ford_Fairlane_Street_Fighter_Restomo_

Opublikowano

laki83 sam kleiłeś?

Opublikowano

laki83 sam kleiłeś?

modele kleiłem zawsze plastikowe..a te fotki co wrzuciłem to foty modelu metalowego die cast 1;18 bo teraz na nie sie przerzuciłem z racji właśnie braku miejsca do sklejania :(

Opublikowano

córcia sie urodziła to sobie prezent zrobiłem.... :wink:

dc5ejnkj.jpg

Opublikowano

córcia sie urodziła to sobie prezent zrobiłem.... :wink:

dc5ejnkj.jpg

Dev to gratulacje...i butelka tez zacna

Opublikowano

własnie zanabyłem do kolekcji :wink:

vcryenob.jpg

4ye9dylr.jpg

Kolego nie interesuje Cie butelka Old Middleton Very Rare rozlana w 2008 roku??
Opublikowano

Ile latek ?

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to w momencie rozlewania Very Rare ma minimum 25 lat

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

swego czasu czytałem gazetki "Świat Motocykli". ostatnio żona robiła pożadki i jak otworzyła moja szafę to chciałe je wszystkie wyp... bo nazbierałosię tego trochę od 1993 roku... jednak pod rygorem wyp... gazet razem z jej butami uległa :]

Opublikowano

jednak pod rygorem wyp... gazet razem z jej butami uległa :]

hiszpan37 :thumbup1:

sklejam Yamahę XV 1600 Roadstar; jak skończę to się pochwalę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.