-
Znikło oświetlenie wnętrza
miałem u siebie w dwóch A4 B6 coś takiego i za kazdym razem była to wina MK. jak rozbierałem moduły to w środku zero wilgoci czy sniedzi, luty idealne. odsyłałem moduły do kolesia który czyms takim się zajmuje. 2 dni oczekiwania i sprawny moduł w aucie. podobno wymienia się jakiś element elektroniczny. koszt ok.150zł.
-
prosze o informację kolor obudowy silnka
2003 AWX osłona szara, zbioeniczek biały, skrzynia 5 2004 AVF osłona czarna, zbiorniczek biały, skrzynia 6
-
Wyciąganie wgniotek
Panowie a możecie polecić jakiegoś lakiernika co zrobi dobrze malowane dokładek w B6? Gdzie robiliście w swoich autach? Jaki to koszt? Pozdrawiam
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Wielkie dzięki za schemat. Po jego przeanalizowaniu udało mi się w końcu zrobić instalację i co najważniejsze działa Jeżeli koś zechce u siebie dołożyć ogrzewanie tylnej kanapy od początku oraz montaż mat w tylnej kanapie to służę pomocą. Czy ktoś miał taki problem z matą: przejście pomiedzy końcówkami elementu grzejnego w macie jest, przepalenia żadnego nie widać, opór 16,2Ohma i nie grzeje! Mam drugą matę i jest podobnie tylko różnica jest w oporze. W działającej macie opór wynosi 2,4Ohma i ta grzeje. Jak zlokalizować wadliwy odcinek w macie? CZy nie warto i lepiej rozejrzeć się za nową matą? pozdro
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Od czego jest ten ten przycisk na środku ? blokowanie centralnego zamka - występuje w wersji na USA/Mexico po raz kolejny Turzol dzięki a macie rozpiskę pinów w tym włączniku? Czesc. Panowie pomógłby mi ktoś ogarnąć temat podłączenia mat w tylnej kanapie, chodzi mi o schemat od kostki 12-pin do mat. Na początku postu jest ładna rozpiska co i jak do wtyczki 12-pin i ani słowa dalej co od kostki. Kolega który założył temat miał szczęście i miał już maty. Ja chce doposoażyć kanapę w maty bo ich nie miałem. Czy maty oparcia i d*up powinny być podłączone szeregowo czy równolegle? co z pinami 3 i 9 od czujników zajętości miejsca L i P w kostce 12-pin? czy zostawić je wolne skoro takich czujników nie mam czy należy je zmasować do prawidłowego działania? maty oparcia i d*up podłączyłem równolegle piny zajetości zostawiłem wolne. Maty maja przejścia. Prąd dochodzi do wtyczki 12-pin a mimo to nie grzeją maty. W czym może być sprawa? Pomóżcie !!!
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Od czego jest ten ten przycisk na środku ? blokowanie centralnego zamka - występuje w wersji na USA/Mexico po raz kolejny Turzol dzięki a może ktoś ma numer tej wtyczki do podłączenia tego przycisku na środku i nr pinów do niej? ja właśnie też nabyłem maty do grzania tylnej kanapy i mam mały problem bo wtyczki w nich są poobcinane. Z dwóch mat wychodzą cztery kabelki a z dwóch dwa. jak je teraz połączyć z tą dwunastopinową? jedna z mat jest pod d*pę a druga do pleców ale któa to która i jak je ze sobą łączyć jakie nr kostek? z góry dziękuje za pomoc. Koledzy klubowicze mam mały problemik mianowicie mam w tylnej kanapie dwie maty pleców z kostkami 2-pin i dwie maty d*up z kostkami 8-pin jak to teraz połączyć z kostką 12-pin idącą do panelu sterowania grzaniem kanapy? jak powinna wyglądać wiązka? które piny gdzie? kostka 2-pin ma następujące osadzenie 1-brązowy, 2-brązowo niebieski. kostka 8-pin: 1-brazowo-czarny, 2-czarno-bialy, 4-żółto-czarny, 5-brazowo-niebieski, reszta puste.
-
instalacja mat grzewczych tylnej kanapay RECARO
Koledzy klubowicze mam mały problemik mianowicie mam w tylnej kanapie dwie maty pleców z kostkami 2-pin i dwie maty d*up z kostkami 8-pin jak to teraz połączyć z kostką 12-pin idącą do panelu sterowania grzaniem kanapy? jak powinna wyglądać wiązka? które piny gdzie? kostka 2-pin ma następujące osadzenie 1-brązowy, 2-brązowo niebieski. kostka 8-pin: 1-brazowo-czarny, 2-czarno-bialy, 4-żółto-czarny, 5-brazowo-niebieski, reszta puste.
-
malowanie felg
Dla mnie kolega w Siemiatyczach malował. Cena 150 zł za 4 szt ze srutowaniem.
-
Działająca kiedy chce wycieraczka
Szykuj się na wymianę mechanizmu tylnej wycieraczki.Jest zalana i dlatego tak się dzieje. Kwestią czasu kiedy padnie na dobre. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrowienia forumowiczom z Białegostoku.
-
zmiana kierownicy A4 B6 na S4 B5
zamiescilem fotki tej kierownicy co to jest do kupienia, stan bdb wg mnie. teraz mam zwykłą czteroramienną bez MF. powiem tak, nie chciałem wyje...ać tyle kasy na kierownice ale jak trafia sie taka kiera za taki pieniadz to pomyslalem czemu nie ale skoro uwazacie ze to psucie wnetrza to sie zastanowie powazniej czy warto
-
zmiana kierownicy A4 B6 na S4 B5
różnica w wyglądzie niewielka bo w zasadzie poduszka sie różni a ogromna różnica w cenie (470 a 150 PLN) dlatego głównie ta cena mnie tak nurtuje https://drive.google.com/file/d/0B82SYlc_A3HZYTVTYzY3alNwVWM/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B82SYlc_A3HZMzJ3ODRITHlmQm8/view?usp=sharing a można ten sam środek (emblemat) w poduszce wymienic?
-
zmiana kierownicy A4 B6 na S4 B5
Witam. Panowie noszę się z tematem zmiany kierownicy w swojej a4 b6 z 2004 roku. Bardzo mi się podoba taką z s4 b5. Namierzylem taką z 1998roku. Czy będzie duży problem z przekładką? Będę wdzięczny za wszelkie info. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrowienia z północno-wschodniej polski dla szczęśliwych posiadaczy a4-ek
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
swego czasu czytałem gazetki "Świat Motocykli". ostatnio żona robiła pożadki i jak otworzyła moja szafę to chciałe je wszystkie wyp... bo nazbierałosię tego trochę od 1993 roku... jednak pod rygorem wyp... gazet razem z jej butami uległa :]