Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarnuch Fabiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dokładka jest pomalowana na "satyne" na zdj moze tak to wyglada na zywo o wiele lepiej:)

Dziękuje:)


zaktualizowałem swoj profil

Dawno mnie nie było

zdj i opisy dodane na samym poczatku mojego wątku:)


Dawno nie umieszczałem i nie aktualizowałem swojego wątku:)
Wiec przyszła wiosna czas na małe zmiany:
kierownica sline multifunkcja od audi a6 c6
Wymiana oleju na MOTUL 5w 40
filtr oleju MANN
zamontowane spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe
różnica kolosalna w spryskiwaniu jak i w zużyciu płynu
Pozostało na dniach wymienić tarcze hamulcowe przód i nowe klocki
Opony letnie Pirelli Citurato P7 blue w rozmiarze 225/45/17 nowe
Zamontowane CB radio Alan 48plus
felga aluminiowa 17" et 37 szerokość 7'', felgi prawie nowe z auta DEMO audi A5
oraz listwy progowe od eSy

xwUkMSC.jpg
Cjed4Jy.jpg
nR4Z0XQ.jpg
NjP8MX8.jpg
2Qedxyq.jpg
6qBSHV9.jpg

Opublikowano

Bardzo ładny samochód. A przede wszystkim wpadają mi w oko twoje lusterka zewnętrzne. Kupiłeś ORI z esy? Czy malowałes? Bo ładne takie szczotkowane Alu, tez niestety mam w mojej nowej takie a'la esy ale to srebro sie swieci jak psu klejnoty! Hehe :D . Btw czemu poszedłeś w 17stke?

Opublikowano
  • Autor

lustra sa malowane srebna satyna tak jak relingi np w golfach plusach-wyglada jak szczotkowane aluminium

taki był założony efekt:)

Mi sie nie widza takie niklowane swiecace lustra jak w S4

17 zalozyłem bo po miescie i po naszych Polskich drogach 18 i wiecej to katastrofa

a 17" to i komfort zachowany i ładnie wyglada przy moim zawieszeniu sline


W następnym tygodniu miał być zakładany podwójny wydech ale niestety dzis nie przewidywany wydatek
Padło sprzegielko na klimie

Edytowane przez jarfab0511

Opublikowano

Lakier ma niesamowity efekt ;)

Opublikowano

lustra sa malowane srebna satyna tak jak relingi np w golfach plusach-wyglada jak szczotkowane aluminium

taki był założony efekt:)

Mi sie nie widza takie niklowane swiecace lustra jak w S4

17 zalozyłem bo po miescie i po naszych Polskich drogach 18 i wiecej to katastrofa

a 17" to i komfort zachowany i ładnie wyglada przy moim zawieszeniu sline

W następnym tygodniu miał być zakładany podwójny wydech ale niestety dzis nie przewidywany wydatek

Padło sprzegielko na klimie

Witaj,

Bardzo ładne autko.

Czy tym samym lakierem co obudowy lusterek psiknąłeś tylną wkładkę?

PS. Prośba podaj proszę kod lakieru którym poleciałeś lustra i wkładkę.

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Tak i lustra i dokładną jest psikaly jednym lakierem

Nie znam kodu ale.jak będę w lakiernikowi to zapytam się jaki to kod

Dziękuję za pozytywną ocenę;-)

Chociaż niektórym dokładną ta nie podoba się ale też są.mile widziane krytyki;-)

w planie był podwójny wydech niestety klima wyskoczyła koszt naprawy 600 zł:-/

Tak i lustra i dokładną jest psikaly jednym lakierem

Nie znam kodu ale.jak będę w lakiernikowi to zapytam się jaki to kod

Dziękuję za pozytywną ocenę;-)

Chociaż niektórym dokładną ta nie podoba się ale też są.mile widziane krytyki;-)

w planie był podwójny wydech niestety klima wyskoczyła koszt naprawy 600 zł:-/

Nie miałem kiedy się pochwalić ale Panowie w sobotę zagoscilo najbogatsze wyposażenie do mojej audi jakie można sobie wymarzyc

Zdj dodam wieczorem

http://imgur.com/MroopjB

Edytowane przez jarfab0511

Opublikowano

nie pozostaje nic innego tylko POGRATULOWAĆ

:thumbup1::brawo:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej przerwie

audi sprzedana

obecnie jeżdże VW Touranem w wersji CROSS

silnik 2,0 170 KM w DSG po delikanym modzie ma ok 190 km:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.