Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 avb ilos km ?


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Chcial bym zdementowac plotke odnosnie ilosci km w 1.9tdi avb , rozmawialem z gosciem ktory twierdzi ze te auta maja niby bonus Od audi jesli chodzi o km . W tych autach jest 100 lub 105 km a gosc twierdzi iz maja 110km , prawda czy sciema ?

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC taki silnik miał w B6 .

Ja taki mam już od 4 lat , zawsze można troszeczkę podnieść moc wirusem i będzie dobrze .

Wszystko zależy jak wyżej napisane od stanu silnika .

Mój jest lekko podkręcony na 130km i 3## Nm gdzieś zgubiłem wykres , zawszę można wsadzić większą suszarkę , inne pompki i będzie chodziło .

AVB ma inne heble , tarcze przód zaciski Lucasa 280mm , AWX , AVF ma 288 ATE , słabsze sprzęgło , inna turbinka , inne wtryski nie wiem jak jest z dolotem i IC też wydaje mi się , że jest mniejszy :wink:

Jeżeli ktoś Ci powiedział , że 105km to jest inny silnik to nie jest już oznaczenia AVB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 KM w tą czy w tą ... jaka to różnica, przecież to mieści się w zakresie błędu pomiaru czy też rodzaju paliwa czy też zapchania katalizatora itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z moim tunerem to mówił, że jak hamowali takie 1.9 TDI 105KM na hamowni rolkowej to wychodziło zazwyczaj 115-117KM a jak hamowali na hamowni drogowej to wychodziło 105-107KM.

Także hamownia również ma znaczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...