Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ A4 B5 ] Audi 1.9 TDI 90km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :) chciał bym przedstawić wam moje Audi A4 B5 w silniku 1.9 TDI 90km , rocznik 1997 z przebiegiem 297 Tyś , jestem właścicielem auta od roku kupiłem je od brata więc z dobrych rąk i sprawuje mi się jak na razie dobrze nie mogę narzekać w samochód. Jeśli chodzi o wyposażenie to mam w niej:

-2 elektryczne szyby

-Elektryczne lusterka

-Podgrzewane lusterka

-Centralny zamek

-Climatronik

-2 poduszki powietrzne

-ABS

-Elektrycznie regulowane światła

-Immobilizer

-Wspomaganie kierownicy ( o regulacji wspominać chyba nie muszę )

-Kluczyk typu scyzoryk z opcją domykania szyb.

. W aucie jak na razie nie planuje żadnych modyfikacji gdyż za rok chce kupić Audi A4 B6 i ją fajnie porobić .

2013_03_02_102.jpg

2013_05_06_165.jpg

2013_05_04_153.jpg

2013_05_06_163.jpg

Opublikowano

kolego na tych fotach za duzo nie widac ,,,, tylko tyle ze disel i czerwony

Opublikowano

meksykańska czerwień:decayed: Cyknij jakieś lepsze foty

Opublikowano
  • Autor

Tak tak wiem muszę porobić parę zdjęci postaram się na jutro ;)

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

2013_03_02_089.jpg

2013_03_02_093.jpg

2013_03_02_092.jpg

2013_03_02_094.jpg

2013_03_02_095.jpg

2013_05_06_164.jpg

2013_05_15_004.jpg

Opublikowano

No co tu dużo mówić. Full seria. Ja bym tak nie umiał nic nie modzić. Nawet jak planujesz ją zmienić to przez ten rok mogłaby cieszyć oczy :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się z tobą miałem w planach ją dać na glebę jakieś fajne fele i tyle ale wstrzymam się i do Nowej B6 już to dam i pare innych rzeczy :)

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 22:08 ----------

2013_06_22_031.jpg

Opublikowano

to bedziesz zamienial na b6 avant sedan ?

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

..........................

Opublikowano
  • Autor

Tak :) Prawdopodobnie lecz myślę też by nie kupić Astry 2 Bertony

Opublikowano

Przesiadasz sie z Audi na Opla:facepalm::facepalm::facepalm::polew:

Opublikowano
  • Autor

Noo wiesz Astry też są fajne z resztą to kwestia gustu ale ja się jeszcze zastanawiam , wiadomo samo wyposażenie Audi A4 B6 A Astry 2 to już jest różnica.

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

2013_05_15_001.jpg

2013_05_15_002.jpg

2013_05_30_026.jpg

2013_05_15_006.jpg

Opublikowano

nie kupuj maszyny do szycia:decayed: czyt"opel" fajny czerwony wacek :grin:

Opublikowano

18 letnie audi mniej skrzypi w srodku niż 2-3 letni opel :facepalm:

Opublikowano

z tym to masz racje .pzdr

Audi to zawsze audi

Opublikowano

ujowo :facepalm:

Opublikowano
ujowo :facepalm:

+1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.