Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wybrac amortyzatory 1BA

Jakiej firmy amortyzatory 1BA macie w swojej audi 35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy amortyzatory 1BA macie w swojej audi

    • SACHS
      7
    • KAYAB
      11
    • BILSTEIN
      8
    • MONROE
      5

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na początku dodam ze przeleciałem cale forum w poszukiwaniu tematów o amorkach 1BA ale nic ciekawego nie poszukałem mało opinii itd. Amorki ktore mam w aucie sa raczej od nowosci z przebiegiem 321tyś dlatego chce wymienic wszystkie, na tych starych bardzo rzuca juz na zakretach i sa miękkie. Chciałbym prosić wszystkich co zakładali u siebie amorki 1BA o ich opinie na temat jak sie amor danej firmy sprawuje ile przelecieliscie już na nich km czy jest różnica jakaś w twardości seryjnych amorków najbardziej chodzi mi o firmy sachs, monroe, kayab,bilstein. Jak to wygląda jeszcze czy po założeniu nowych seryjnych amorków auto może stanąć wyżej? Dziekuje z gory :wink:

Opublikowano

Dla mnie Kayaba jest teraz najlepsza w amorach mi Sachs pociekł szybko :wink:

Opublikowano

Amortyzator nie podnosi samochodu.

Odpowiada tylko i wyłącznie za siłę tłumienia.

Osobiście ze standardowo montowanych polecam KYB ( Kayaba ).

Billstein jak najbardziej.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Można tak powiedzieć ale sam widziałem jak po wymianie na Sachs tył się podniósł bo ktoś wcześniej założył coś z krótkim skokiem i trzymały z 5 cm niżej. W jednym chyba nawet tłok uwaliło.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Ile posiadaczy tyle opinii...

Mi też powoli... powoli szykuję się wymiana amortyzatorów tylnych i sam nie wiem co wybrać... :kwasny:

Opublikowano
sam widziałem jak po wymianie na Sachs tył się podniósł bo ktoś wcześniej założył coś z krótkim skokiem

Zgadzam się, ale to tak jak mówisz z krótkim skokiem, wiec amortyzator sam w sobie ograniczał pole manewru sprężyny.

cabanmat Wg mnie najlepszy stosunek cena jakość => KYB

Opublikowano

Też mam tył Kyb a z przodu dałem Sachs Touring. Za nic nie wiem co lepsze.

Wiem tylko ze jak dożyje następna wymiana przodu na Kyb bo Sachs można nowe łatwo ręką ciagac i są nowe jak te stare co wyciągłem a Kyb Excel G tak łatwo się nie dadzą.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
jak te stare co wyciągłem a Kyb Excel G tak łatwo się nie dadzą
Dobry amortyzator ;)
Opublikowano

Ja chyba zainwestuję w bilstein'a bo tył zaczyna płynąc jak głupie zakupy spożywcze załaduje :)

Opublikowano

On chyba dobry bo każdy tak ma tylko strasznie miękki wiec następne Kyb. Bil B4 takie same jak Sachs ręką miękko idą.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Ja u siebie na tył dałem KYB i powiem że jest OK nie ma co narzekać.

Opublikowano

Jesli chodzi o bilsteiny to od B6 w wzwyż (model amortyzatora) to super sprawa, bo poniżej to jak kazdy inny (dobrej klasy).

Pierw trzeba zdiagnozować amortyzatory a nie wymieniać "na pałe".

Pływać Ci może nie tylko z winy amortyzatorów.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.