Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q


Audi sline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie, jestem po rozmowie z MTM Polska , w Bielsku-Białej. Chciałbym zapytać o opinie, jak ten serwis pracuje, jakieś doświadczenia.

Mam zamiar zrobić lekki Tuning mojej niuni, troszkę to kosztuję ale cóż raz się żyje :D

Kiedyś byłem w V-tech ale to było nieporozumienie.Czekam na jakieś ciekawe opinie, bo jutro do nich jadę a mam z 800 km :wink:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ze Śląska, okolice Katowic, lecz na dzień dzisiejszy mieszkam w Austrii. Kiedyś mój ojciec również posiadał taki samochód, pojechaliśmy na V-tech i była po prostu maskara... auto nie jechało potem dobicie i potem znowu nic :facepalm:.

Czytałem na stronie MTM.DE ,że oni współpracują z Audi i są ich oficjalną firmą tuningową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko Pan z MTM mi potwierdził , iż gdbybym miał problemy z softem itp. miałbym gwarancję również za granicą, więc za tym przemawia mnie MTM. Jak sądzisz to solidna firma? Podobno z 245 PS i 350 Nm wyciągają z programu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko Pan z MTM mi potwierdził , iż gdbybym miał problemy z softem itp. miałbym gwarancję również za granicą, więc za tym przemawia mnie MTM. Jak sądzisz to solidna firma? Podobno z 245 PS i 350 Nm wyciągają z programu...

Polecam CompSport z autopsji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no luźnej kaski nie mam :naughty: zbierałem choo choo choo długo na furke, no i nie chcę się mieć zawodu. No cóż czytałem opinie w internecie, oczywiście jedne na (+) drugie na (-)....

Po rozmowie z Panem z MTM, wynika że potrzebował mój numer VIN do wysłania go do siedziby w Niemczech w celu napisania programu ( tak, w to mogę uwierzyć , gdyż dzwoniąc również tutaj w Austrii , powiedzieli mi to samo. Teraz w zależności w jakiej kondycji jest mój silnik ( tzn. może nawet w serii 220 PS mieć.. więc może wyjść ładna sumka po tuningu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tego już Ci nie powiem... Chyba potrzebował VIN do ustalenia dokładnej specyfikacji tego silnika ( turbo , skrzynia) no program ma być na ten silnik napisany, również w Niemczech mi tak powiedzieli... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli inaczej gotowiec do wszystkich tego typu silnikow 2.0T ...nie polecam ...lepiej posluchaj innych i uderz tam gdzie koledzy pisali powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tego już Ci nie powiem... Chyba potrzebował VIN do ustalenia dokładnej specyfikacji tego silnika ( turbo , skrzynia) no program ma być na ten silnik napisany, również w Niemczech mi tak powiedzieli... :wink:

Tak jak pisza poprzednicy, nie wierz w sciemy o indywidualnym sofcie.. nawet jezeli u nich na hamowni bedzie sporo, moze sie okazac ze bedzie lipa na normalnej hamowni :))

Zaufaj kolegom z forum, nie pozalujesz.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dziadek powiedział "kondycji serducha" nie zczyta Ci kolego z VIN-u :wink: a jak ogólnie wiadomo kondycje są różne :kwasny: sam piszesz, że na furkę zbierałeś choo choo :wink: nikt Ci tu nie chce na złe więc chociaż weź pod uwagę to co piszą koledzy :wink: a będziesz zadowolony :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , koledzy i o to mi właßnie chodziło , dzięki za opinie. Teraz już ochłodłem z MTM. Jutro na spokojnie po oglądam sobie strony internetowe waszych tunerów... I napewno coś znadziemy.

Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...