Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 - Radio i wzmacniacz sprawne, a dalej muzyka nie gra


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Kolega poprosił mnie dzisiaj o zamontowanie mu sprzętu, który kupił, więc dzisiaj zimna cola i od razu z samego rana zabrałem się za montaż sprzętu, który zakupił. Sam nie ma doświadczenia, a ja już kilka sprzętów składałem, także nie było z tym problemu. Kupił radio LG z dwoma wyjściami RCA, (dokładnie już nie pamiętam modelu), do tego wzmacniacz carpower 350w oraz skrzynie JBL gt-5.

Wszystko byłoby super, gdyby nie jeden mały psikus - podłączyłem cały zestaw, a tu dalej nic - skrzynia ani nie drgnie. No więc spróbowałem podłączyć u siebie i okazuje się, że wzmacniacz działa, radio jest ok, skrzynia tak samo gra.

Pierwsza myśl to problemy z kablami zasilającymi lub remote - pociągnąłem drugie kable całkowicie od nowa, podłączyłem wszystko jak należy, sprawdziłem dokładnie co i jak, no i kolejna próba z tym samym efektem. Kolega miał od razu w aucie oryginalny sub z tyłu, więc poprzez przejściówkę z Allegro podłączyłem to i podłączyłem sam oryginalny wzmacniacz pod RCA na radiu i o dziwo oryginalny sub grał bez problemu.

Próbowałem już wszelakich sposobów, zmiany kabli na większe, różne kable nawet do remote, nawet i sygnałowych mieliśmy łącznie 4 pary i każdym to samo...

Rozkładam już po prostu ręce po 12 godzinach grzebania przy tym, także proszę Was o wszelaką pomoc, będę bardzo wdzięczny, bo sam już nie wiem, czym to może być spowodowane.

AAA jeszcze jedno - kiedyś miał radio z Pioniera, miał również wzmacniacz carpower z inna skrzynią, wszystko mu grało do czasu, ponieważ kiedyś kupił taki trójnik do RCA na radiu, bo miał podłączony wzmacniacz oryginalny i wzmacniacz carpower, jednakże miał tylko jedno wyjście RCA na radiu, niestety jednak ten trójnik rozleciał się i podejrzewam, że doszło do zwarcia i właśnie od tam tej pory żaden wzmacniacz (oprócz tego seryjnego) nie chce zagrać, nawet po zmianie radia, kabli, wzmacniacza, skrzyni i nawet bezpieczników... Proszę Was o pomoc...

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twojego posta dwa razy i nic nie rozumiem.Może napisz co i jak podłączyłeś.Bo wygląda na to ,że sprzęt w inny aucie działa ,a u kolegi już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...