Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja A4 Avant S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to i ja pokaze moje male autko.

A4 Avant S-Line 2004r. 2,0 131ps 40700km

BRC sequent 24 gas

alumki s-Line 235/45/17

30072008885zmibn9.jpg

30072008886zmianzm9.jpg

30072008892zmianmz2.jpg

30072008893zmianjw1.jpg

30072008884hk9.jpg

30072008889ot4.jpg

30072008890xe2.jpg

30072008898fm3.jpg

30072008899za5.jpg

30072008882hh2.jpg

Opinie mile widziane . Thx :hi:

Opublikowano

ładna z zewnątrz :> w środku rażą mnie trochę te srebrne "obwódki" wokół klimy no i radio nieori... :blink:

Opublikowano

Grill :thumbdown: chrom na kratakch nawiewu :thumbdown: srebrne na panelu od kilmy :sick3::thumbdown: to wszystko jest brzydkie :decayed: reszta oki ładna :good:

Opublikowano

Grill :thumbdown: chrom na kratakch nawiewu :thumbdown: srebrne na panelu od kilmy :sick3::thumbdown: to wszystko jest brzydkie :decayed: reszta oki ładna :good:

Dokładnie ja tu bym nawet zrobił ją w stylu black, brak chromu dookoła szybek, to i chromy z grilla sio :thumbdown: Nawet bym te ramki dookoła grilla pomalował na czarno :wink4: W tym autku widziałbym tylko chromowane relingi :naughty::good: Wnętrze masz przepiękne, ale nie podoba mi się trochę to wykończenie konsoli środkowej gdyby tam było czarne wykończenie to wszystko byłoby kozak, zamiast tego radia, wsadź rns-e i będzie autko kox malina :kox: Bo ogólnie bardzo mi się podoba, jest prześliczna :good: Te kolory wnętrza mnie powalają - ślicznie to wygląda i widać że zadbane :good:

Opublikowano

kolor wnętrza cudo :naughty: przebieg też fajny jak na auto z 2004r. :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładna furmanka wnętrze :kox:

graty zakupu :good:

ps. chrom z grila do ściągnięcia wygląda to :sick3:

Opublikowano

Auto prezentuje się całkiem OK. Ale czy w tym roczniku nie powinno być już NAVI ?

Opublikowano
  • Autor

No niestety niebylo navi tylko Symphony II niestety brak mp3 i dlatego zmienilem na nie org.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Świetny lakier,wnętrze jeszcze lepsze,tylko ten gazik :kwasny:

Opublikowano

arniioliwer

No niestety niebylo navi tylko Symphony II niestety brak mp3 i dlatego zmienilem na nie org.

trzeba było pakować RNSa... Furka jest ładna poza kilkoma detalami ale to już kwestia gustu :wink4: ogólnie :good:

Opublikowano

piękna s-line, kolorek ślicznyśrodek śliczny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.