Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 by Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto mój dupowóz

P1030913.jpg

auto kupiłem jakieś 4,5 roku temu było gołe w ryj :)

fabrycznie posiadało :

4x szyby el.

składane el. lusterka

właśnie to forum zmobilizowało mnie do modów :D

modyfikacje które zrobiłem:

-chromy z esy

-zderzak pod xenony 2 lift

- skóry kubły grzane

- boczki skóra

- lampy przód bixenon z orginalnych valeo xenon

- lampy tył 2 lift

- błotniki przód 2 lift

- konsola srodkowa navi DX

- samopoziom

- hamulce przód 288 polift wentylowane

- nagrzewnica polift EU (cała instalacja) (chłodnica klimy od 2,5)

- nagłosnienie bosse i maskownice bosse

- sufit 2 lift

- oświetlenie led

- oswietlenie pod nogami

- deska rozdzielcza 2 lift

- zmieniarka usb

- zawias w dół

- alusy avus 17

- licznik 2 lift z esy

- tempomat

- pompka centralnego 2 lift

- pilot scyzoryk

- lusterko fotochrom

- kiera z esy i kolumna

- magiel z 2,5

- zestaw głośnomówiący nokia ck200

Do zrobienia

- listwy na progi 2 lift ZROBIONE

- wymiana 4 drzwi 2 lift

- wymiana silnika na 1.8 T albo 2,4 ( na etapie zbierania opini)

P1030928.jpg

P1030933.jpg

Opublikowano

:shock3:

kawał roboty:kox:

Opublikowano

środek masz zaje....fajny :decayed: reszta tez robi robotę Trochę chyba to kosztowało $$$$$$:wink:

Opublikowano

no no to tak jak moja była goła ale juz ja ubrałem

Opublikowano
  • Autor

licznik to nie ma problemu juz robiłem kilka w przedliftach :

-manetka

- sensor w miche

- zbiorniczek płynu chłodzącego polift

- zbiorniczek pod xenon z czujnikiem

- krańcówki tył polift

- krańcówka klapa przód

- zamek z krańcówką klapa tył polift

- immo wywaliłem z kompa

No i oczywiście troche kablomani :) trzeba pamietać zeby rozdzielić kablel od klimy (biało brąz) i od termometru bo idą jednym w polifcie załanczanie klimy plusem a wczesniej minus jak damy plus do termometr nie działa :)

efekt :

P1030740.jpg

P1030742.jpg

Opublikowano

szacun za wkład.robi robote:drunk:

Opublikowano

No nie wierze, w końcu pokazał:kox::decayed:

Opublikowano

No wkońcu pakazałeś na forum:wink:

roboty dużo włożone-więm trochę na ten temat jeśli chodzi o to autko:kox: chłopak lubi kabelkologie:decayed:

Witek jak miałbyś wkładać 2.4 to nie lepiej 2.8? zawsze to prawie 30 kuni więcej a spalanie i reszta to samo.

Opublikowano
licznik to nie ma problemu juz robiłem kilka w przedliftach :

-manetka

- sensor w miche

- zbiorniczek płynu chłodzącego polift

- zbiorniczek pod xenon z czujnikiem

- krańcówki tył polift

- krańcówka klapa przód

- zamek z krańcówką klapa tył polift

- immo wywaliłem z kompa

No i oczywiście troche kablomani :) trzeba pamietać zeby rozdzielić kablel od klimy (biało brąz) i od termometru bo idą jednym w polifcie załanczanie klimy plusem a wczesniej minus jak damy plus do termometr nie działa :)

efekt :

http://s21.postimg.org/lyohu46c3/P1030740.jpg

http://s15.postimg.org/sf3mbn6br/P1030742.jpg

:slina: Gdzie byłeś gdy chciałem zamontować taki licznik do B5? :wink:

Szacun. Kawał dobrej roboty i nie chodzi tylko o licznik:naughty::kox:

Opublikowano
No wkońcu pakazałeś na forum:wink:

roboty dużo włożone-więm trochę na ten temat jeśli chodzi o to autko:kox: chłopak lubi kabelkologie:decayed:

Witek jak miałbyś wkładać 2.4 to nie lepiej 2.8? zawsze to prawie 30 kuni więcej a spalanie i reszta to samo.

Spalanie nie to samo napewno, wiem bo jezdzilem, po za tym to 2.4 jest super silnikiem ktory nie sprawia problemów, natomiast 2.8 lubi cieknąć i bywa problematyczne... Jak swapa robic to na 1.8T ;)

Opublikowano

ja poliftem 2.8 jeżdzę 2 lata, przedliftem jeździłem 4, poza tym innych 2.8 i 2.4 też miałem kilka jeden i drugi jak to v6 pare uszczelek treba zmienić i nie ma z nimi większych problemów.

1.8T ma równiez swoje wady i zalety

Opublikowano
  • Autor

Chyba 1.8 T bedzie najlepszym rozwiązaniem .

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 13:22 ----------

Listwy 2 lift na progach zrobione wraz z malowaniem progów i baranem na dole :)

P1040007.jpg

P1040023.jpg

Opublikowano

jeszcze trochę i będzie jak polift:kox:

Opublikowano

Progi w kolor walnąłeś? Poka jak to wygląda z zewnątrz, a nie takie ch foty wrzuciłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Progi w kolor walnąłeś? Poka jak to wygląda z zewnątrz, a nie takie ch foty wrzuciłeś :decayed:

tak progi w kolor fotki jutro zrobie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.