Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW Touran Cross


MAJKI

Rekomendowane odpowiedzi

o ku*wa ale kozak

blachy fajne :)

naprawde jestem pod wrazeniem

dawno tak brzydkie jako seryjne i zwykle auto mi sie nie spodobalo jak twoje :)

nie pogardzilbym takim do bujania na codzien

poszerzenia crossa ... gwint + rotor robia robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, fajny wozik, teraz jeszcze gwint i minimum 18'' :decayed::wink:

Pucek Ty jesteś "wróżbita Maciej" hehe prosze gwint i 18 cali na pokładzie :decayed:

http://s7.postimg.org/im2qqivdz/IMG_3196.jpg

Good job! Szkoda że nie 19'' :decayed: fajnie wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko - pakowny i z fotelami można się pobawić ( wsadzić i wymontować ) i wpakować coś większego

Mój drugi gnojowóz to Zafira A - podobne gabaryty jak Turek .

Ale zastanawiam się nad Renault Espace 2.0 w benz + LPG/170ps , co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki a dlaczego nie 19ki? :naughty: BTW Elegansio! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki a dlaczego nie 19ki? :naughty: BTW Elegansio! :wink:

A jakoś Grzesiu nie chciałem 19 zostałem jak w b7 w 18 i jak to miron stwierdził fajny rozmiar na zimę :grin:

Ale jak dla mnie jest Ok tylko muszę jeszcze do niego dystanse dopasować tylko te nakładki będą trochę w tym przeszkadzać bo zachodzą do środka błotników :kwasny:

i wg zdjęć to przód jakby nurkował a tyłu już się niżej nie da spuścić więc chyba przód pójdzie lekko go góry :whistling:

P1070840.jpg

20140302_120334.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw klin jest dobry :decayed: Jaki gwint zamontowałeś? Mam ten sam problem z zejściem tyłu niżej... zastanawiam się nad zmianą sprężyny na krótszą czy coś, bo z przodem mogę zejść dużo niżej względem tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw klin jest dobry :decayed: Jaki gwint zamontowałeś? Mam ten sam problem z zejściem tyłu niżej... zastanawiam się nad zmianą sprężyny na krótszą czy coś, bo z przodem mogę zejść dużo niżej względem tyłu...

Jutro sciagam skrzynie to przy okazji go sprobuje jednak wyrownac wzgledem tylu. Gwinta kupilem niskobudzetowego mts technixa ale daje rade ....

---------- Post dopisany 07-03-2014 at 01:36 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 20:59 ----------

A jednak dziś mi się po robocie nudziło i skrzynia zrzucona bo zaczęło szwankować sprzęgło które "niby" było wymieniane w ASO w 2013r :whistling:

20140306_224144.jpg 20140306_231806.jpg

---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

20140306_224136.jpg

A tak wyglądała druga strona :decayed: i oczywiście nity wytarły rowek w docisku więc jutro wpada nowy kpl i spokojnie można śmigać do BT :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem że to powiem ale pięknie na tej 18 wygląda i nawet rozmiar nie razi - pięknie Ci ta konfiguracja wyszła - już widzę jak to pięknie musi na 19 wyglądać

ale ogólnie jest na prawdę ślicznie :kox:

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

wg mnie jest to najlepszy turan na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i spokojnie można śmigać do BT :banan:

Jeszcze trochę i w BT zrobią oddzielny parking dla VW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem że to powiem ale pięknie na tej 18 wygląda i nawet rozmiar nie razi - pięknie Ci ta konfiguracja wyszła - już widzę jak to pięknie musi na 19 wyglądać

ale ogólnie jest na prawdę ślicznie :kox:

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

wg mnie jest to najlepszy turan na forum :decayed:

Większe koło zrobiłoby lepszą robotę ale nie jest źle no i dziś wpadły jednak dystanse na tył i jest dużo lepiej :decayed:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

i spokojnie można śmigać do BT :banan:

Jeszcze trochę i w BT zrobią oddzielny parking dla VW :decayed:

Tak Rafał ale chyba gdzieś za mordorem żeby ich widać nie było :grin:

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 16:55 ----------

20140308_133312.jpg20140308_133327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

image.jpg

Też miałem 2 Tourany - tego z fotek w wersji a'la cross - jazda fajna - jednak przesiadłem sie na starego Forda Galaxy Mk1 ze względu na pracę jaką wykonuje - więcej miejsca - niezawodnośc i nie martwię się ile tracę na nim za rok! Powodzenia i gratuluję zakupu. Dwumas w Touranach to niewypał jak i w G5 i innych - wiem bo to też przeżyłem!

To teraz dobre zabezpieczenie własne przed kradzieżą bo autko chodliwe! Uważaj na niego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki Ty łajzo,pomyliłem Cie z akjamem i u niego w wątku pisze bzdury myśląc,ze o Tobie pisze :D

Nosiłeś na zlocie jego plakietkę,czy jak,skad ta pomyłka,przeciez nawet zwracałem sie do Ciebie per akjam chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks nawet tego nie pamietam ale fakt moja plakietke dostalem dopiero w niedziele hehe ale akjam od tylu to "prawie" majki tylko w damskiej formie ;)

EDIT
Niestety muszę wystawić mojego crossa na sprzedaż ponieważ gotówka na mieszkanie jest potrzebna


http://allegro.pl/vw-touran-cross-1-9tdi-prywatny-bezwypadkowy-i5292166010.html

http://olx.pl/oferta/vw-touran-cross-prywatny-bezwypadkowy-CID5-IDa6vKf.html#b0eb3b0944


Temat do zamknięcia auto zmieniło właściciela....

Edytowane przez MAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...