Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Audi a4 b8 avant 2,0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , od jakiegoś czasu jestem na forum i postanowiłem też pokazać moja AUDI :)

Rocznik 17/08/2009 model 2010

2.0 TDI CAGA 143 bhp

Kolor phantom czarna perła

Jestem drugim właścicielem autka

- s-line zewnętrzny

- Navi 3G z twardym dyskiem + BT + DVD i wybieranie głosowe

- klimatyzacja 3-strefowa

- śiedzenia przednie pompowane i podgrzewane

- lusterka fotochromy

- lusterka elektrycznie składane podgrzewane

- asystent światel drogowych

- zawieszenie s-line

- felgi 19" z oponami Pirelli P-zero Rosso

- ori czarne szyby

- chrom wokół szyb

- manual 6 biegów

- multifunkcyjna kierownica

- parktronic przód i tył

- elektryczna klapa tył

- bixenon + LED przód

- światła NEON-LED tył

- pakiet oświetlenie

- pakiet schowek

- coming/living home

- wykończenie wnetrza aluminium

- kolorowy wyświetlacz z pełnym FIS-em

- czujnik deszczu i zmierzchu

- tempomat

- ABS+ESP+ASR+EBD

- system start/stop

Moje mody już wykonane :

- Gauge Test/Needle sweep oraz Lap Timer

- Odblokowanie ukrytego menu w MMI 3G

- Wskazanie naładowanie akumulatora

- Włączenie pulsacyjnych świateł STOP podczas awaryjnego hamowania

- Wyłączenie naciskania pedału hamulca podczas odblokowywania hamulca ręcznego

- Obniżanie sie lusterka przy włączeniu wstecznego

- Odblokowanie obrazu DVD podczas jazdy

- wymiana wszystkich żarówek wewnątrz na białe LED SMD

- zmiana obudowy lusterek zewnatrznych

- zmiana kół z 17 " na 19

- zmiana tylnych lamp z LED na NEON-LED

- zmiana pokręteł climatronica , pokrętła głośności MMI oraz przełącznika lusterek

- s-line zewnętrzny

Zdjęcia po zakupie

dlg7.jpg

mf0k.jpg

y1kl.jpg

A tak wyglada obecnie obecne :)

5b2q.jpg

2i7u.jpg

z3ib.jpg

qbnu.jpg

hp0c.jpg

l40w.jpg

ce3f.jpg

Dwa zdjęcia z jazdy po szutrowej drodze -- myslałem że nie domyje Audiczki :)

jrjl.jpg

ng3z.jpg

Opublikowano

bardzo ładne :good:

Opublikowano
:thumbup1::kox:
Opublikowano

teraz pora wymienić środek :kox::naughty:

Opublikowano

bardzo ładne koło :wink:

Staszek, sam doklejałeś ten chrom na grillu?

Opublikowano
Staszek, sam doklejałeś ten chrom na grillu?

Nie były już jak kupiłem Audi , były chyba oryginalnie bo jestem jego drugim właścicielem , wątpie żeby były dołożone bo poprzedni właściciel to Pani z Niemiec koło 50-tki

Opublikowano

Ładna furka :) jakie tam masz zawieszenie ? trochę chyba wysoko stoi

Opublikowano
Staszek, sam doklejałeś ten chrom na grillu?

Nie były już jak kupiłem Audi , były chyba oryginalnie bo jestem jego drugim właścicielem , wątpie żeby były dołożone bo poprzedni właściciel to Pani z Niemiec koło 50-tki

Jednak pani z Niemiec lubiła chrom bo i przyciski i lusterka... ogólnie bardzo fajnie wyposażona:thumbup1: Mi by jeszcze multi brakowało do szczęścia:decayed:

Opublikowano
Staszek, sam doklejałeś ten chrom na grillu?

Nie były już jak kupiłem Audi , były chyba oryginalnie bo jestem jego drugim właścicielem , wątpie żeby były dołożone bo poprzedni właściciel to Pani z Niemiec koło 50-tki

Jednak pani z Niemiec lubiła chrom bo i przyciski i lusterka... ogólnie bardzo fajnie wyposażona:thumbup1: Mi by jeszcze multi brakowało do szczęścia:decayed:

Przeciesz w opisie pisze że wykonałem mody zmiany pokręteł i obudów lusterek

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Ładna furka :) jakie tam masz zawieszenie ? trochę chyba wysoko stoi

oznaczenie 1BE na wlepce wyposażenia czyli -20mm

Opublikowano

Kojarzę ten samochód. Komis koło Pszczyny :facepalm:

Opublikowano
Kojarzę ten samochód. Komis koło Pszczyny :facepalm:

Nie sam byłem po Audi w Niemczech w Korbach , mam tam rodzine :)

Opublikowano

Pierwsze 3 foty są z ogłoszenia z tego komisu na 100%

Opublikowano
Pierwsze 3 foty są z ogłoszenia z tego komisu na 100%

Hmmm pierwsze foty są w momencie zdjecia rejstracji w dniu przerejstrowania autka na parkingu w listopadzie w zeszłym roku

Opublikowano

To używają Twoich fotek w ogłoszeniu ?

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

o ten komis chodzi.

AUDI A4 S-LINE BIXENON SKÓRA LED LIFT MMI 18ALU (3520702895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

resztą nie ważne furka koks oby służyła długo :)

Opublikowano

Ślicznotka z całkiem fajnym wypasikiem.Bezawaryjności:wink:

Opublikowano
Pierwsze 3 foty są z ogłoszenia z tego komisu na 100%

Damian spostrzegawczy jesteś :wink: też już te foty gdzieś widzałem :whistling: a nawet byłem w tym komisie jak szukałem auta do siebie :wink:

Opublikowano

Ładna! :good::kox:

Opublikowano

kolor zajefajny:decayed: furka wymiata

Opublikowano

Ładna ślicznotka ale gałki z b6/7 nikt nie zauważył :wink:

Opublikowano

Głeczka jest super i żadko spotykana .........

I najważniejsze że mi się podoba :wink:

5xxc.jpg

xlu4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.