Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki przednie


Pablos87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem z przednimi wycieraczkami mianowicie jak chce zrobic zeby raz przejechaly to machają czasami kilka razy i jak z zew je dotkne to tez sie włączą i machaja pare razy ,co to moze byc ? silniczek do wymiany? I drugie pytanie czy założe do A4 B6 2003 rok wycieraczki Aerotwin bo z tego co mi wiadomo nie pasuje zaczep czy są takie czy trzeba wyminiec z raminami. Z góry dziekuje.

---------- Post dopisany 10-09-2013 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 18:43 ----------

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że można zamontować aero twin, tylko trzeba znaleźć z klipsem mocującym do ramion albo wymienić ramiona i wtedy bez klipsa podejdą. Jak je przesuniesz z zew. w stronę maski to załącza się mechanizm, chyba to normalne bo jak regulowałem u siebie inicjalne położenie (podnosiły się trochę po zakończeniu cyklu) to coś takiego zauważyłem jako opisałeś.

wiecej info http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-wycieraczki-dziwne-mocowanie-klips-93856/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ze jak zrobie wajche w dół zeby raz przejechały a idą kilka razy to juz normalne nie jest i nadodatke bardzo wolną idą zauwazylem jakby ledwno chcialy. Czyli taki zestaw mnie czeka tak? Czy wiesz gdzie kupic same pióra na ten zaczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że coś nie tak masz z wycieraczkami, jak chcesz aero koniecznie to ramiona chyba musisz jednak zmienić. szukałem na allegro ale nie widziałem takiego rozwiązania do standardowych ramion, ale można dostać całkiem nie drogo ramiona z wycieraczkami KOMPLET WYCIERACZEK AUDI A4 B6 B7 (3525780926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zwykle chcą ok 100 za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze silniczek szwankuje w piątek jestem umówiony z elektromechnikiem. Za komplet dzieki zamówiłem.

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 11:02 ----------

Okazało sie ze mechanizm byl zatarty jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatarty mechanizm wycieraczek to praktycznie norma ale zeby same kilkakrotnie chodzily po przesunieciu przelacznika wycieraczek w dol... hm to jakies czary. Dobrze wiedziec co bylo przyczyna, na przyszlosc czlowiek bedzie mial juz jakies koncepcje na takie paranormalne zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chodzi jak powinno ,tez dla mnie to dziwne ze to sie teraz nie objawia chociaz nie bardzo jedno i drugie ma cos wspolnego, mam nadzieje ze tak jednak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...