Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schowki sedan quattro


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy A4 B5 sedan Quattro nadaje sie na przemyt papierosów ? np z ukrainy czy rosji ?

Gdzie można schować papierosy ?

Jedyne miejsce które przychodzi mi na myśl to pod tylną półką po złożeniu kanapy 2 miejsca po lewej i prawej gdzie powinny byc kielichy amorów ale w ,,Q'' są one przykręcane od zewnątrz a w tamtych miejscach są dość spore wnęki.

Macie jeszcze jakieś inne pomysły ?

DSC03643.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serjo :) mam 2km do rosji ;) Posiadam a4 b5 sedan quattro a dużo ludzi tu z tego dobre hajsy robi :) w PL tak jest jak nie kombinujesz to nie masz ;) ,,Q'' ma 60L zbiornik to raczej na ropie wielkiego zysku nie będzie 1L/3,30zł sprzedajesz w pl za 4,40zł ale za przekroczenie granicy płaci sie ruskim 30zł niby mówią że za ,,bumage'' ale to normalna łapówka żeby nie stać tam 2 dni. Ruscy są wyjęci z pod prawa więc można powiedzieć Anarchia. A na pecie lepszy interes np viceroy red karton <10paczek> kupisz za 30zł sprzedaż za 65zł na jednym bloku masz 35zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy A4 B5 sedan Quattro nadaje sie na przemyt papierosów ? np z ukrainy czy rosji ?

Gdzie można schować papierosy ?

Jedyne miejsce które przychodzi mi na myśl to pod tylną półką po złożeniu kanapy 2 miejsca po lewej i prawej gdzie powinny byc kielichy amorów ale w ,,Q'' są one przykręcane od zewnątrz a w tamtych miejscach są dość spore wnęki.

Macie jeszcze jakieś inne pomysły ?

http://s11.postimg.org/5177rbkan/DSC03643.jpg

pisz dalej na forum. nie zdziw się, jak przy pierwszej, drugiej kontroli. podejdzie celnik z łomem i wywali ci auto znajdując wszystkie skrytki. stracisz auto, urząd skarbowy zrobi swoje.

takie rzeczy załatwia się po cichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :decayed:przemyt:wink: no no :decayed:

Dobra rada od Wujka :wink: oczywiście jak nie chcesz być złapany na granicy przez Psy to po popsikaj szlugi jakimś jakims odrdzewiaczem czy coś żeby nie yebały tytoniem bo psy to wywącha i c**j dziękujemy Panu :kwasny::kwasny:

Jak podchodzisz do tego t myśl co robisz bo wj***ć to się można łatwo :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a nie wiecie może gdzie można kupić tanio i w miarę solidnego Murzyna ?

Co by trawę kosił, sprzątał, auta mył, do pracy za mnie chodził.

Macie jakieś sprawdzone kanały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL jest wolność słowa więc można rozmawiać czy na forach czy prywatnie o takich rzeczach, Nie napisałem że latam do ruskich tylko że mnie to interesuje bo niesamowicie sie ludzie bogacą na przemycie z dziadów robią sie bogacze ze za 1mln sobie domki budują więc kasa sie kręci niesamowita a że mam taką a4 to zadałem pytanie czy nie wiecie gdzie można w takie auto schować.

Komu temat sie nie podoba to wypad a nie jakieś durne komenty.. przecież nikt tu nie łamie prawa tylko prowadzi się dyskusje.

LuKaSz_A4 słyszałem o tym czytałem sporo po jakich specyfikach pies dostaje jobla np działa wpuszczenie na godzinke do auta suki z cieczką i pies już zagubiony, ale weś to pod uwagę że celnik który nim sie opiekuje widzi że coś nie tak i wtedy samochód kieruje na Kanał do szczegółowej kontroli wiec i tak źle i tak nie dobrze :P

Kolejna miejsce o którym sie dowiedziałem to zbiornik paliwa w bagażniku jest spora nakrętka do baku luzem karton wchodzi tak zwane ,,topielce'' zabezpieczone folią przed ropą ale i na to celnicy mają sposób wkładają kamerkę do baku...

horny devil to jest nic ;) oglądnij ten filmik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to takie śmieszne jak z każdego kartonu masz 35zł mniej więcej jak leci na Niemcy to jeszcze więcej prosto mówiąc za taki kurs masz ze 100tys zł ;)

Proste przeliczenie :

West siwy

paczka rosja 3zł paczka niemcy 5,19E tyle że w ruskiej paczce jest 20szt a w niemieckiej 19 szt

Karton 30zł a w niemczech 51,9E sprzedaj karton po 40E

200 kartonuw wkład 6tys sprzedając w niemczech 32800zł odjąc 6 tys wsadzone 26800zł zarobek zły interes ? tyle że śliski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer z drzewem jest stary, przerabiają go kursanci na kwalifikacji. W Krakowie jest chłopak, kierowca tira, który wisi celnikom 500 000 zł - przewoził stalowe rury, w których były zaspawane fajki, nie było go przy załadunku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer z drzewem jest stary, przerabiają go kursanci na kwalifikacji. W Krakowie jest chłopak, kierowca tira, który wisi celnikom 500 000 zł - przewoził stalowe rury, w których były zaspawane fajki, nie było go przy załadunku :kwasny:
a co ukrad im biedaczkom te fajki?

a jakby byl to by co dziury wiercil w towarze (rurach)? nie wie kto jest nadawca i wlasicielem towaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś kierowcą bierzesz odpowiedzialność za ładunek - nie sprawdziłeś, peszek

w przypadku wątpliwości co do ładunku, spedytor ma zaznaczyć w liście przewozowym, że nie było kierowcy przy załadunku - wtedy jest czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy A4 B5 sedan Quattro nadaje sie na przemyt papierosów ? np z ukrainy czy rosji ?

Gdzie można schować papierosy ?

Jedyne miejsce które przychodzi mi na myśl to pod tylną półką po złożeniu kanapy 2 miejsca po lewej i prawej gdzie powinny byc kielichy amorów ale w ,,Q'' są one przykręcane od zewnątrz a w tamtych miejscach są dość spore wnęki.

Macie jeszcze jakieś inne pomysły ?

http://s11.postimg.org/5177rbkan/DSC03643.jpg

:facepalm:

A zaraz będzie "Chłopaki, zabiłem żonę, gdzie zakopać zwłoki" ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...