Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] oceaniczny Avant


kujawaPGN

Rekomendowane odpowiedzi

auto widziane ładnie się prezentuje:)

:hi: Dzięki, a gdzie i kiedy widziane? Ja kilka razy Twoją w zeszłym roku widziałem na Krańcowej w PO ;)

..........

Prawo duże lustro czeka na montaż :decayed: tylko ciekawe w jakim będzie stanie, bo sprzedający nie był zbyt rozmowny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto widziane ładnie się prezentuje:)

:hi: Dzięki, a gdzie i kiedy widziane? Ja kilka razy Twoją w zeszłym roku widziałem na Krańcowej w PO ;)

..........

Prawo duże lustro czeka na montaż :decayed: tylko ciekawe w jakim będzie stanie, bo sprzedający nie był zbyt rozmowny...

na Poznańskiej kilka razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa :D A Ty czym się teraz przemieszczasz? Muszę wiedzieć w razie co komu kiwnąć :P

rowerem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro czeka na montaż:20150207_112756.jpg


A racji chwili wolnego czasu, żeby lepiej się podróżowało' oprócz czyszczenia i odkurzania kabiny małe szorowanko dywanów:20150228_160331.jpg20150228_161503.jpg20150228_160337.jpg


Po czyszczeniu nasmarowałem je płynem do natłuszczania opon i baja :)


..........
Wczoraj jeszcze zakupione ori Ronale 18" 8J ET43, ogólnie myślałem, że to koło z rs6, ale ten wzór występował jeszcze z et20, et54 (z tego co zdążyłem zauważyć). Pójdą do piaskowania, a później malowania proszkowego. Myślę żeby wybrać kolor jak najbardziej zbliżony do oryginalnego, ale podpowiedzi w kwestii koloru mile widziane :) (tylko czarnego na pewno nie chcę :) )
image.jpg


..........
20150313_090804.jpg20150313_090844.jpg20150313_151804.jpg20150313_163509.jpg20150313_162225.jpg
Felgi po wypiaskowaniu, czekają na malowanie. Kupiłem chińczyki na próbę, bo były tanie, zobaczymy czy da się na nich jeździć :)

Edytowane przez kujawaPGN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to koło zobaczyć wytarte na lustro przy tym kolorze auta, które masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem tutaj kogoś kto ma taki sam kolor auta jak ja :)
Bardzo ładne Audi , miło się ogląda twoje poczynania oczywiście idące w dobrym kierunku .

110568864_wnsnpqa.jpg
110734264_wnsnhpr.jpg
Tak się prezentuje mój samochodzik z zewnątrz i wnętrze( z wczorajszego czyszczenia foteli :) )

Sam osobiście nie wiem czy nie iść u siebie w stronę czerni :) Te czarne fele u Ciebie całkiem fajnie wyglądały , ja mam jeszcze przyciemnione szyby i z przodu fabrycznie zielone , które też są ciemniejsze :)

Tak PS Skoro Arek Cię widział parę razy na Poznańskiej pewnie jesteś z okolic Konina ?

Edytowane przez reizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelba przeszedł taki pomysł przez głowę, ale koła były już trochę zmęczone i stwierdziłem, że muszą być wypiaskowane i na razie pójdą w kolor :)

reizen jestem z Gniezna, ale od prawie roku mieszkam w Poznaniu i w domu bywam w weekendy nie wszystkie :)
Czarny kolor jest bardzo trudny w utrzymaniu... a ja osobiście muszę jeszcze poprawić kapsle bo nie zgrywa się kolor z felgami i brzydko to wygląda...
Fajną masz ta skórke, przygarnąłbym chociaż taką :P

Edytowane przez kujawaPGN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO ja studiuje na Politechnice Poznańskiej i też mieszkam w Poznaniu , więc może będę miał okazję kiedyś zobaczyć ją na żywo.
Temat będę śledził , a może nawet założe swój własny jeśli czas dopisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kujawa, bedziesz mial czas wolny w zime, to trzaśnij te zimowe dekle w kolor alu ;P Chyba że zrobisz jakiegoś świra i dasz pierscien w inny kolor :D
zacnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się wymyśli z tymi deklami ;) bym musiał dorobić farbę i psiknąć dekle, a pierścienie w środku oczyścić i w ori chrom lub biel może, zobaczymy :wink:


..........
auto brudne, nie myte chyba od 2 lub 3 tygodni...
20150324_163551.jpg20150324_170956.jpg20150326_144850.jpg20150326_144910.jpg

wiem wiem, przydałoby się tak ze 3 centy niżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnieźnieński fyrtel wita :hi:

Ogólnie ładny avancik, alu robi robotę, choc gleba by mu sie przydała :decayed:

Zapraszam na gnieźnieńskie spoty ;) info PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie musze heble ogarnac, dopiero potem cos nizej bedzie. Zastanawiam sie jeszcze czy kit jakis czy gwint.. ;)

..........

Kolejne graty czekają na swoją kolej :)

20150409_102853.jpg..........

312 zamontowane, a przy okazji:

-nowe klocki ATE, nowy lewy przegub zewnętrzny i osłony z obu stron, do tego zalany świeży olej i filtr ;)

20150411_130450.jpg

Edytowane przez kujawaPGN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to teraz wiem jak by moja A4 wyglądała na tych felgach ;)

Ja poszedłem w coś innego ;)

11134436_10206668168331366_19408737_n.jp

Co do 312mm to czeka mnie to też, a Tobie zazdroszczę dwóch rzeczy ;) Szyberdachu i kubłów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ale klon :) fajna felga, tylko kapsle ładuj... a ja Ci chromow zazdroszczę, szyberdach przepiękna sprawa ;)
Mały update. W ostatnim czasie zrobione również heble z tyłu. Nowe tarcze i klocki ATE, nowe łożyska FAG oraz zalany świeży płyn hamulcowy. Przy okazji parę wahaczy oraz osłona przekładni kierowniczej. Co najlepsze nowa osłona przegubu poddała się po około 2000km! Musiałem założyć nową. To tyle. W najbliższym czasie założę duże lustro i ogarnę listwę z klapy bagażnika ;)

..........
Odświeżam trochu temat :)
Ostatnimi czasy parę rzeczy doszło takich jak:
-duże lustro,
-pomalowana blenda na klapie,
-ramiona wycieraczek od Passata FL,
-mały prezent dla Oceana od ShinyGarage i nie tylko :D
-i szykuję szesnastki na zimę :)

Poza tym sprawdzone po trzykroć: Simsony wchodzą do bagaja bez większych problemów ;)


Parę zdjęć:
DSC_0071.jpgDSC_0069.jpgDSC_0077.jpgDSC_0075.jpgDSC_0076.jpgDSC_0074.jpgDSC_0139.jpgDSC_0142.jpgDSC_0162.jpgDSC_0143.jpgDSC_0173.jpgDSC_0168.jpgDSC_0078.jpg

Edytowane przez kujawaPGN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

powiedz mi duza róznca miedzy 15 cali a 16 cali? spalanie wzrosło, dynamika spadła czy praktycznie bez zmian??

tez mie czeka zmiana z 15 na 16 cali ze wzgledu na 312mm dlatego bede wdzieczny za info :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...