Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabawa z przednim zderzakiem


skax

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warty bo był spawany, a za 800 zł normalny S4 dostaniesz lub s line. Ja swój s line na allegro wyrwałem razem z 1 halogenem i i kratką z miejscem na spryski za 800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarz zobacz priv :)

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 14:31 ----------

Ok, kupiłem komplecik ( jedynie bez bocznych kratek ). Zderzak wygląda ładnie, jedynie mam pytanie odnośnie bocznych krawędzi ( miejsca zaznaczonego w kółku na rysunku )

n3arpn6z3kd6.jpg

Dokładka odstaje lekko od zderzaka i nie jest w tym miejscu stabilna. Widzę, że nie ma tam żadnego łączenia, aby to usztywnić. Zostaję klej albo nit ?

Patrzyłem dziś u siebie w a4 w normalnym zderzaku i ta dokładka po bokach jest sztywna.

Nie wiem czy u mnie brakuje jakiegoś elementu czy po prostu w zderzaku jeszcze niezamocowanym tak jest.

PS. Ten zderzak ze zdjęcia nie jest mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaznaczonym miejscu powinien być skrecony zdrzak z dokladka od srodka

A po za tym ten wyglada na serie z dorezana dokladka

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

TAK POWINIEN WYGLĄDAĆ

3503427248

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

W tych miejscach jest skręcany

9stówek za to gościu krzyczy:doh:

3507298729_2.jpg

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

zamiennik dokładki i samemu złożysz sobie Sline:naughty:

Spojler, hokej zderzaka przedniego AUDI A4 (B6), 11.00-11.04 - oferta w porównywarce

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

W zaznaczonym miejscu powinien być skrecony zdrzak z dokladka od srodka

A po za tym ten wyglada na serie z dorezana dokladka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz priva. Wysłałem Ci zdjęcia mojego :)

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

h3ijtvjxx6c6.jpg

n2q5o0ess8ae.jpg

Tak to wygląda u mnie :/ naprawdę nie wiem jak to skręcić razem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie sądzisz że po porządnym zmatowieniu po wcześniejszym umyciu jakimś płynem nie zejdą owady?? to po czym ty jeździłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą siatką to ciekawe jak Ci to wyjdzie ale pewnie będzie wielu komentatorów że to takie owakie ale zrobisz pokażesz to myśle że wielu się zdziwi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...