Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzaki - seria?


JeJu

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy temat, nie wiedziałem w jakim dziale go umieścić. W razie mojej pomyłki proszę o przeniesienie.

Proszę o doradzenie kogoś doświadczonego bądź zorientowanego w temacie.

A więc zamierzam kupić audi a4 b6 1.9 tdi 130Km manual 2001r. i moje pytanie brzmi następująco: czy zderzaki (przód, tył) ukazane na zdjęciach są seryjnie montowane w tych a4 ? Czy jest to po prostu przełożone z innego samochodu albo jakaś wersja sportowa nadwozia? Zależy mi w miarę na szybkiej odpowiedzi, gdyż jestem umówiony jutro na oględziny samochodu. (ps. wcześnie się obudziłem, ale dopiero teraz trafiłem na to forum). Bardzo proszę o pomoc.

C30356694_2.jpg

C30356694_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest laminat na 100%:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

AUDI A4 8E B6 SPOILER ZDERZAK PRZEDNIEGO (3518987903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki bardzo za pomoc :) jednak odpuszczę ten samochód i będę szukał dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu pojechałbym zerknąć na nią to że zderzaki ma typu "wieś" to nie znaczy że nie można ich zrzucić i sprzedać wieśmakowi =D

A jeśli reszta auta jest w porządku?? Zderzaki ori dostaniesz na forum za pare setek i lampy też w necie znajdziesz.

Jeśli nie masz daleko to warto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak odpuszczam sobie to autko. Dzięki bardzo za odpowiedź na mój wątek. Do tego auta trochę zachodu bym miał ze sprzedażą i kupnem innych zderzaków i lamp. Myślę ze lepiej kupić gotowe a nie bawić się w zamiany :) Mam trochę inną na oku ;) tylko dołożę troszkę $ i będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...