Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Naprawa turbiny-wysokie spalanie


andzia18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatnio miałem problem z mocą mojego samochodu,po zdiagnozowaniu auta okazało się,że w części gorącej turba wypaliła sie jakaś klapka(tak mi wytłumaczył mechanik).Część została wymieniona na nową(używaną ale sprawną),moc wróciła ale pojawił się nowy problem-spalanie.Spalanie wzrosło do 15l w trasie przy normalnej jeżdzie(100-140km/h).Powiedzcie co może być przyczyną tak dużego wzrostu spalania.Z góry dziękuję za pomoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba to trzeba :good:Jutro podjadę do gościa i niech podepnie zobaczymy co wyjdzie :hi:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 13:03 _________________________________________________No i byłem u gościa podpiął kompa i o dziwo nie było błędów,sonda działa prawidłowo.Powiedział żebym zalał do pełna i sprawdził ile spala,bo musiało mi się coś pomylić.A może sprawdzę w ten sposób-wyjeżdże do zera zatankuję 10 litrów i zobacze ile przejedzie. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sprawdzę w ten sposób-wyjeżdże do zera zatankuję 10 litrów i zobacze ile przejedzie. :mysli:

nie jest do dobry sposob, nie sluzy to ukladowi wtryskowemu, zassysa zanieczyszczenia z dna zbiornia oraz powietrze.

jedyny prawidlowy to tak jak xandmar radzil. dokladniejszy oraz bez ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...