Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik nie che odpalić


maju91

Rekomendowane odpowiedzi

a widzisz a ja znowu wiem ze sa mocniejsze:d teraz siedze w dojczach i wlasnie na warsztacie stoja dwie a6 na taile i silniki 4.2 ;p heh moze wsadze:D zamiast 2.6;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. co prawda jutro autoodbieram i zakup ecu okazał sie niepotrzebny jak sieokazuje. mechanik wyciagnal przepustnice i jest to jakas hybryda i elektronicznie i mechanicznie czyli jest krokowy i elektronika ale dał bym sobie reke uciac ze jak ja montowałem to krokowca nie widzialem :/ cóż okaże sie jutro. jako że te ecu sa wadliwe to swiezo zakupiony bedzie czekal na lepsze czasy...

Dawid jako ze diesla nigdy nie mialem to chcialbym a8 z 3.3 tdi ale jakos V8 bardziej mniekreci 4.2 w a8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mam linke mam krokowca ( jak sie dzis okazało ) i mam elektronike w przepustnicy .... zglupiałem do reszty :/ co prawda przepustnica jest z A6 ale brałem po numerach dawno temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci może o taką szeroką wtyczkę od strony ściany grodziowej z 10cm pod otworami przepustnicy? Jak tak, to tez to mam ;) to norma ;)

przepustnica%20audi%20a4%202.6%20493.JPG

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektronika to tps czujnik polozenia przepustnicy ;) kazdy ma w 2.6


jesli automat to mozesz cos miec dolozone ale tak to to samo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://photos03.istore.pl/42628/photos/big/34072234.jpg

dokladnie to wymienił mech. wiec chyba krokowy. jego elektronika sie porobiła. dzis machnąłem 250 km wiec jeszcze troche i sie pewnie przepustnica ustawi ale trzyma równo 1000rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem w sumie jak przepustnica nie jest elektroniczna to jak ma sie ustawic:) tps jest w wiekszosci aut ale przepustnica dalej na linke wiec jest hm pol elektroniczna wiec tylko to ze np jak reka sprawdz dasz na gaz na przepustnicy to w tps (tam gdzie wpieta wtyczka jest powinnno byc slychac cyk bez opoznienia . wez jeszcze na boku przepustnicy jest bolec podcisnienia do dolotu powietrza od filtra wez zdejmij wezyk i zaslep go zobaczysz elefekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...