Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opłaca się kupować jeszcze PS3?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

stało się co się stało moje ps3 poszło się j...

z racji tego muszę przeinwestować w nowe, i zastanawiam się czy kupować super slima 500 gb + ew move za 1200 czy poczekać i kupić ps4

z czym nie ukrywam że zależy mi na GTA V min. no i też nasuwa się pytanie ile gier będzie początkowo na ps4

prosił bym o opinie bo kupować konsole na rok czasu tez nie wiem czy ma sens

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj na PS4, tytułów gotowych będzie bardzo dużo wraz ze startem konsoli, natomiast skok jeżeli chodzi o efekty wizualne będzie ogromny. nowy układ graficzny zaimplementowany w konsoli jest potężny, jeżeli programiści wykorzystają go dobrze, to ta konsola będzie wiodła prym jeszcze bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

stało się co się stało moje ps3 poszło się j...

z racji tego muszę przeinwestować w nowe, i zastanawiam się czy kupować super slima 500 gb + ew move za 1200 czy poczekać i kupić ps4

z czym nie ukrywam że zależy mi na GTA V min. no i też nasuwa się pytanie ile gier będzie początkowo na ps4

prosił bym o opinie bo kupować konsole na rok czasu tez nie wiem czy ma sens

pozdrawiam :)

Zaraz wychodzi GT6 na PS3:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaa ciekawe kto mu teraz pozyczy konsole z gta5 ..heehhehehe ...kup uzykwe..dasz 400-500zł + nowa gra 200zł....na ps4 to bym sie nie napalał narazie poniewaz nie zawiele gier tam bedzie ..rok od premiery juz powino byc sporo gierek i wtedy dopiero bym sie zaczał rozgladac za ps4 nie wczesnije....

a skad pewnośc ze gta5 pojdzie na ps4?? a z tego co piszesz to zalezy Ci na gta5 wiec kupuj 3ke uzywana ..pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie tylko na GTA 5 chodz nie ukrywam wyczekiwany tytuł.

przemyślałem i szczerze nie opłaca się PS3 kupować teraz, ponieważ tak do używek nie jestem przekonany:)

co do GTA to chodza słuchy że narazie nie wspominaja o PS4 ponieważ chca jak najwiecej sprzedać na obecne konsole, a w plikach z gra znalazla sie informacja o systemie na ktorym bedzie pracowało PS4.

z kolei w CD-Action pisało że GT6 bedzie na PS4 jako GT 7 dziwne troszke ale coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupowac ? oczywiscie, ze nie :smiley: chyba ze ktos wymaga od gier minimum :wink: konsole nowej gen. tez raczej bym nie kupil :whistling: o niebo lepsze jest PC od wiekow to wiadomo :wink:

i znalazla sie calkiem interesujaca alternatywa, ktora przebija mocno naciagane komercyjnie... przez wydawne gry itp. :naughty: tzw. konsole nowej generacji :grin: + reklama przez kolejne 5 lat :facepalm:

Osoby, ktore ogarniaja komputery znaja pewnie firme Alienware :thumbup1: zajmuje tyle samo miejsca i oczywiscie posiada wieksze mozliwosci od konsoli :whistling:

Alienware X51 Gaming Desktop Details | Dell UK :toon:

:wallbash::grin: to tak jak kupowac nowa PSP Sony, placic grubo za gry i minimum mozliwosci jak

mozna kupic fakt troche drozszy ( to sie zwroci :wink: )

np. Samsung Note II z Androidem i miec whojjj gier za darmo lub za symboliczne pieniadze + inne aplikacje, telefon, aparat itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak będzie teraz ale gdy wychodziło PS3 nie było możliwości poskładania porównywalnego mocą PC w tym przedziale cenowym. Fakt że konsole trochę inaczej są konfigurowane. W PS4 będzie możliwość grana w chmurze - podobno. Wymaga to tylko szybkiego netu. Ale tylko w bardziej znane produkcje, czy GTA będzie na liście moim zdaniem tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS4 ma siedzieć układ graficzny z rodziny Radeon firmy AMD o mocy 1.84 TFLOPS , czyli mniej więcej w PC-tach odpowiednik karty Radeon HD7850 MSI GDDR5 1.76 TFLOPS (cena się waha w okolicach 600-700 zł . Nie będę porównywał PS 4 np. do 7950 7970 7990 a co dopiero do wersji Crossfire . Tak że graficznie PS 4 do najwyższych modeli ATI czy NVIDIA będzie daleko w tyle .

Na pocieszenie konsoli PS 4 będzie to , że będą flagowe gry na tej konsoli , które nigdy nie zobaczymy na PC-cie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę się z zamiarem zakupu ps3. Pytanie mam do tych co już mają jakieś doświadczenie w dziedzinie. Chodzi mianowicie o to jaki model. Fat, slim, super slim - który z tych modeli stwarza najmniej problemów technicznych? Jakieś konkretne oznaczenia modelowe proponujecie? Raczej będzie to używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też ostatnio naszło na konsole :facepalm::decayed: tylko waham się między PS3 a XBOX-em 360? ktoś może sklecić kilka zdań o jednym i drugim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem uzywke slim z softem rogero kozak no i gry :D

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już kupiłem:banan: W media markt. Zabawa się zacznie ... :lol1::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...