Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przednie drzwi pasażer brak reakcji lampki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z drzwiami pasazera nie swieci zadna lampka :

pod nogami w drzwiach a na fisie pokazuje co to moze być ??

prawy tył czasami sie zapali czasami nie jak sie zapali po chwili gaśnie ;/

Opublikowano

U mnie jest podobnie i z tego co się orientowałem to podobno jakiś problem z modułem komfortu.

Opublikowano

ja natomiast mam taki problem ze po otwarciu drzwi (kierowcy) pojawia sie komunikat na fisie a lamki raz swieca normalnie a czasem tylko mrugna . Myslalem ze to problem z przewodami w drzwiach bo czasem lampki gasly podczac ruchu otwierania. Zdemontowalem drzwi i okazalo sie ze wszystko ok wiec wydaje mi sie to modul cos swiruje. Dodam ze pozostale drzwi , lampki zachowuja sie normalnie.

Opublikowano

Może przewód jest nadłamany w tym gumowym przegubie między drzwiami a karoserią.

Opublikowano

tez tak myslalem ale nic nie znalazlem , moze musze sie bardziej przylozyc do poszukiwan tej usterki ale narazie brak czasu :)

Opublikowano
  • Autor

a gdzie ten moduł komfortu w b6

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 21:59 ----------

może to być przełamany kabl w drzwiach ??

Opublikowano

Oczywiście że to może być ulamany kabelek

.

Opublikowano
  • Autor

sprawdze to dzisiaj ale na zdrowy rozum to kierowcy powinny najpierw szwankować :)

Opublikowano

Często w takich sytuacjach winny jest mikrostycznik w zamku, ewentualnie te kable w gumowej przelotce. A moduł komfortu zostawcie w spokoju on nie ma nic do tego.

Opublikowano
Często w takich sytuacjach winny jest mikrostycznik w zamku, ewentualnie te kable w gumowej przelotce. A moduł komfortu zostawcie w spokoju on nie ma nic do tego.

Wątpię żeby to był mikrostyk skoro pokazuje mi otwarte drzwi na fisie :wink:

Opublikowano
  • Autor

podłączyłem vag :

moduł 8E0 959 433 AH

kodowanie 06730

błędy :

Control Module Part Number: 8E0 959 433 AH

Component and/or Version: Komfortgerát T1B 0617

Software Coding: 06730

Work Shop Code: WSC 63351

Additional Info: 8E1959801B Tőrsteuer.FS BRM 0002

Additional Info: 8E1959802B Tőrsteuer.BF BRM 0002

Additional Info: 8E0959801A Tőrsteuer.HL BRM 0002

Additional Info: Steuergerát HR antwortet nicht

10 Faults Found:

01334 - Door Control Module: Rear Right (J398)

49-00 - No Communications

01320 - Shareware Version. To Decode all DTCs

49-10 - Please Register/Activate - Intermittent

01370 - Shareware Version. To Decode all DTCs

35-00 - Please Register/Activate

00962 - Alarm via. Tilt Sensor

35-00 - -

01366 - Shareware Version. To Decode all DTCs

36-10 - Please Register/Activate - Intermittent

01331 - Shareware Version. To Decode all DTCs

80-00 - Please Register/Activate

00913 - Window Regulator Switch: Front Right Driver (E81)

27-00 - Implausible Signal

01560 - Shareware Version. To Decode all DTCs

61-00 - Please Register/Activate

01561 - Shareware Version. To Decode all DTCs

61-10 - Please Register/Activate - Intermittent

01803 - Door Warning Lamp: Rear Left (W37)

57-10 - Electric Circuit Failure - Intermittent

polski vag :

1334 Moduł sterujący drzwi prawy tył-J389

magistrala CAN brak sygnału

1331 Moduł sterujący drzwi kierowcy-J386

nie autoryzowane

913 Przełącznik szyby prawej przedniej

nieprawidłowy sygnał

1560 Drzwi pasażera nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane

jak za to sie zabrać ? dodam ze mam pakiet oswietleniowy po całej lewej stronie mam OK klamki lampka na dole drzwi na boku pod nogami działa

a po całej prawej stronie nic ;/ jutro bede dzwonił kable ale jakie te od can w splocie co idą ??

zaczynać od przodu czy od tyłu ??

Opublikowano

Jeśli prawidłowo pokazuje otwarcie na FIS to krańcówka nie ma nic do opisanego problemu. W przypadku 4x elektryka zasilaniem lampek w drzwiach zajmuje się sterownik danych drzwi - i tutaj szukałbym problemu. Wskazówką jest też informacja o braku obecności w magistrali CAN ale raczej próbowałbym w tym konkretnym przypadku podmienić sterownik drzwi (jeśli kable zostały sprawdzone i na pewno są OK - tutaj też na wszelki wypadek, miernik do łapy i sprawdzić jakie jest napięcie na obwodzie zasilania lampek).

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam jeszcze jak ktoś by mi powiedział czy jak sie łęczy w drzwiach ta kostka ona orginalnie jest cała w smarze na stykach ? czy to niemca fantazja poniosła ?

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

Tylne drzwi opanowane dziekuje za pomoc modowi :D jeszcze prawy przód i bedzie lala :)

przyczyną były zimne luty w zamku foto ponizej zapozyczone ,rozebrałem przelutowałem piny wtyczki i smiga :) ale włozyć ten zamek to sztuka ;/ podświetlenie klamek działa w 4 drzwiach po załączeniu swiateł :)

wada_pakietu_swiat_o.jpg

jutro biore sie za drzwi pasazera mam nadzieje ze to samo :)

zostały tylko 2 błędy :

1331 Moduł sterujący drzwi kierowcy-J386

nie autoryzowane

1560 Drzwi pasażera nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane

jak by ktoś był chętny na telefoniczną pomoc w zakodowaniu modułu i tempomatu bede wdzieczny :)

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 23:17 ----------

Temat opanowałem do końca z przodu drzwi pasarzera było to samo co z tyłu a od kierowcy błąd:

1331 Moduł sterujący drzwi kierowcy-J386 nie autoryzowane

przerwany kabel w drzwiach od can

mod_komfortu.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No i gitara :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.