Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój Avancik :D


JanuszA4Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:). Chciałem się Wam pochwalić swoim nabytkiem:) Po wielu miesiącach wyrzeczeń i oszczędzania spełniłem swoje marzenie. Kupiłem A4 b5 Avant 1.9 TDI (110km) Quattro :) Póki co w serii ale już na wiosnę planuję pierwsze mody. Na początku chciałbym je troszkę niżej usadzić i kupić nowe aluski (17") i wiele, wiele innych modów:) Narazie czeka mnie inny wydatek w postaci garażu, żeby Kochana nie stała pod chmurką:) Gdyby ktoś miał jakieś ciekawe propozycje, to pisać:)

Audi.jpg ,1524928_445773898857531_748685404_n.jpg600665_445771232191131_565264073_n.jpg

Aluski już zakupione:wink: S-line 17" Niestety kupiłem bez dekli:kwasny:. Poprzedniemu właścicielowi ktoś je gwizdną:kwasny:1526166_450250671743187_438009444_n.jpg. Ma ktoś z Was może takie? ODKUPIĘ:)

Póki co wiele nie zostało zmienione. Jedynie ramki na stickerbomb

Do zmiany:

-zawias-30mm----------->JEST :naughty:

-dokładki zderzaków i relingi dachowe w folię a'la carbon

-lamy tył CRYSTAL RED SMOKE

-wymiana żarówek wewnątrz na LED-y

-chip tuning

-przyciemnienie szyb

-folia do zmiany koloru halogenów na żółty retro----------->zrobione:naughty:

Dekielki już przyszły:naughty:. Używki, ale w bardzo ładnym stanie:wink:

s://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1964885_485642061537381_1839407524_n.jpg Tu już po założeniu sprężyn Eibach -30mm :rolleyes:

Niebawem dodam fotki z aktualnym wyglądem Mojej Miłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra baza do modów za sprawą Q:wink:

zrób mu program, bo Quattro 110 to muł błotny:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego program napewno będzie. Muszę tylko znaleźć namiar na dobrego fachowca z krk i okolic. Słuchy mnie doszły że taki programik 1500zł bez hamowni. Nie wiecie ile zzzz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego program napewno będzie. Muszę tylko znaleźć namiar na dobrego fachowca z krk i okolic. Słuchy mnie doszły że taki programik 1500zł bez hamowni. Nie wiecie ile zzzz?

jedź do spankiego(piaseczno) od nas z forum, za 3x mniej pewnie zrobisz:wink: a będzie bardzo dobry soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do ilu mógłbym podnieść bez obaw o żywotność silnika? Chce parę lat tym autem jeździć (dopóki Audi nie wypuści jakiegoś vana :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na pewien czas... Baza ładna, kozica jak moja i tez bez chromów w szybach i na relingach, ale z tego też da się wycisnąć kosę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co musiałbym zmienić żeby wycisnąć tak z 160-180km? I jaki byłby koszt takiej operacji? Czy w jakiś znaczny sposób wpłynie to na żywotność silnika i napędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180km w AFNie to jakies 5-6koła, a żywotnosc taka sama jak nie bedziesz latałciagle z pedałem w podłodze, ponieważ osprzęt montujesz mocneijszy niz obecny, a słupek wytrzyma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za info:). Sorry że takie banalne pytania zadaję, ale nowicjuszem jestem ;) Na wiosnę chciałbym ją troszkę niżej usadzić (ze względu na to, że mieszkam w wiosce obok Myślenic, o jakieś 30mm. Niech drogowcy też mają coś do roboty zimą;) ). Polecacie gwinta, czy może sprężyny sportowe? I jakbyście wiedzieli o jakiś fajnych felgach w rozmiarze 17" , również dopiero na wiosnę, to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...