Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
taki setup... a zwykły wentyl?:facepalm: nie chciałeś ukrytego?

nie wiem tylko po co Ci ten gwint skoro nadwozie leży prawie na oponie;P

przygotuje Ci odpowiednie rury/pręty z mocowaniami, a Ty mi oddasz gwint :naughty:

gwint jest po to bo czasami trzeba ten milimetr opuścić :grin:

Opublikowano

Grubo siadl, ale bez dobrych odboi bedzie drzec opony :D

Opublikowano
  • Autor

SERYJNE ODBOJE D2 są słabe a mam małe pole do popisu z dopasowaniem odboja:kwasny: ciasno tam w sprężynie :grin:

Opublikowano

jak szukasz odboi to chyba bede mial cos dla Ciebie, twarde jak bycze jaja ale wlasnie nie sa takie szerokie, chcesz to jutro zmierze srednice i Ci foto podesle

Opublikowano
  • Autor

dawaj cos na pw:wink:

Opublikowano

ja bym tu negatyw widział na tyle:naughty:

Opublikowano

Powala na ryj koło i gleba :slina:

Zastanawia mnie tylko - bo bardzo wiele furek jest tak porobionych - jak bardzo przekłamuje licznik na za wąskiej i za niskiej oponie, niż powinna być?

Opublikowano
  • Autor

kolego licznika nawet nie sprawdzałes nawet chyba mało mnie to interesuje :decayed: dzieki za opinie ludziska w tygodniu jakies lepsze foto cyknę jak całość wygląda:naughty:

Opublikowano
Powala na ryj koło i gleba :slina:

Zastanawia mnie tylko - bo bardzo wiele furek jest tak porobionych - jak bardzo przekłamuje licznik na za wąskiej i za niskiej oponie, niż powinna być?

Jakiegoś mega przekłamania nie ma Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl

ale na 18 przy niskim profilu już licznik leci w kulki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

foto takie sobie ale czeka jakas sesja ta mydelniczkę :grin:

nie jest to finałowe spasowanie czekam na dystanse śruby i będą kombinacje

9d18268d1788.jpg

cf73113f9a5f.jpg

8e02a6ffd67b.jpg

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 18:39 ----------

polerka i jakąś sesję można robić

Opublikowano

Jest sztos!

Opublikowano

:naughty:będą spalone ranty ale zabawa musi być :hi:

Opublikowano

Ładnie siadlo ten przód przez to ze schowany wyglada jakby był wyzej.

Opublikowano
Ładnie siadlo ten przód przez to ze schowany wyglada jakby był wyzej.
mi sie wydaje ze przod jest wyzej od tylu
Opublikowano

Możliwe ale nie mowię,ze na pewno bo przy schowanym kole opona jest w cieniu i to moze mylić ;)

Opublikowano
  • Autor

przód jest 0.5 cm niżej ale i tak jeszcze go ustawie jak dystans wleci ok 7-10 mm

Opublikowano

Z ciekawości ile masz do nadkola z przodu ?

Opublikowano
  • Autor

przód bodajże 62 ale reki obciąć nie dam :grin:

Opublikowano
przód bodajże 62 ale reki obciąć nie dam :grin:

images?q=tbn:ANd9GcResgmAnq6DkXvw_-OML0AIA7U1cUdFifTIUw_dvxAg0wJsOMJ-

Opublikowano
  • Autor

cos z tym sie zrobi :grin: tylko kuffa jak ja do pracy dojadę :polew: to jest mój jedyny dupowóz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.