Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Narazie tylko wstepnie pytam, bo jeszcze autko nie zmienione jest :D

ale jak beda fundusze napewno sie odezwe :)

Mam ale tu nie można dodać
Opublikowano

Narazie tylko wstepnie pytam, bo jeszcze autko nie zmienione jest :D

ale jak beda fundusze napewno sie odezwe :)

Mam ale tu nie można dodać

A móglbyś podrzucić linka jakiegoś na priv? Na imgur.com wrzuć czy coś ;) Będę bardzo wdzięczny! :hi:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Trafił się klient i felgi poszły do ludzi... Za kilka dni już powinny przyjść nowe rolki 8.5 i 9.5 j i nadal będzie 215 35 [emoji3]

6b773e998f9130bc26d658f5fd3676d2.jpg

Opublikowano

Co to za koło w tej lewej audi?

Wysłane z mojego HTC Desire 820

Opublikowano
  • Autor

19" firma 1000 miglia

a8c381b318d5cfcf807cae9ca1482ef8.jpg

Opublikowano

Zaraz bedzie po dowodzie i jaki jest sens pakowac takie kolo?? No chyba ze dla ,,lansu"'a nie sprawnego jezdzenia.. Ale kto co lubi jak to mowia.

Opublikowano
  • Autor

Jeżdżę z takimi spasami 2 lata i to sporo jeżdżę a dowód nadal u mnie więc nie ma co Panikowac

Opublikowano

Nie panikuje tylko napisalem jak to moze wygladac. A po za tym chyba musisz miec wszedzie drogi jak stol?:> auto ladne ale w moim przypadku taki spas odpada bo auto ma byc uzytkowe i zapier... Bez obaw ze cos urwe.

Opublikowano

z takim obnizeniem to musi bys z tyłu te a techenickssss :decayed: zapewne

szwagier kiedys to kupił i nadają sie do takiego obniżenia :naughty:

tylko nie wiem czy taniej nie wyszło by wspawać dwa profile 40X40 :kox:

Opublikowano

Osobiście nie rozumiem trochę hejtu na takie spasy. Czym tutaj naginać jak pod maską jest 1.9 tdi? Wystarcza w zupełności i jak dla mnie jest idealny do takich spasów ;) Jedni wolą moc, drudzy spas. Tak jak mówiłem na b5b, będzie odwalona konkretna robota :D

Opublikowano

z takim obnizeniem to musi bys z tyłu te a techenickssss :decayed: zapewne

szwagier kiedys to kupił i nadają sie do takiego obniżenia :naughty:

tylko nie wiem czy taniej nie wyszło by wspawać dwa profile 40X40 :kox:

ta tesco to nie gwint, to imitacja dla pommików, która z twardosćią nie ma zbyt wiele wspólnego :decayed:

Fafnasty kiedy zderzak!

Opublikowano

Zaraz bedzie po dowodzie i jaki jest sens pakowac takie kolo?? No chyba ze dla ,,lansu"'a nie sprawnego jezdzenia.. Ale kto co lubi jak to mowia.

A po ki uj ludzie wkładają 2.7 BiT do A4-rek? Pewnie dla "lansu".. :facepalm: bo 1.8t też jedzie do przodu tak samo jak bit pomijając kwestie przyśpieszenia. Jeden chce mieć spasy, drugi zapas koni pod maską... bez sensu jest takie jęczenie.

Edytowane przez uszolek

Opublikowano

Po co komu 2.7bit jak w Polsce po mieście 50 i autostrada trochę ponad 100 tylko :grin: Dyskusja bez sensu, wszędzie znajdzie się jakieś ale. Zamiast patrzeć jak ktoś robi coś co ma wyglądać a nie latać na pełnej i motywować to takie gadanie.. Ja tam czekam na finał :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wleciały progi z eski 556b5518866a224e1078401aead0f854.jpg

d0183135c9794e3bedeade128df58f83.jpgab5a8a9d470024307889223fe674a3dc.jpg

4b3178957f987f47c7fd4b66f7370830.jpg

Opublikowano

Jest dobsz! B)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Grzesiek jest :kox:

Opublikowano

Ogólnie to nie chodzi nawet ze to ma za***rdalac ale są też kwestie bezpieczenstwa :D wyskoczy cos - trzeba odbić to można pogiąć nadkola, poza tym kiera z poduchą? pewnie nie a poduucha potrafi uratować życie :)

Bez hejtu żeby nie było każdy ma swój gust, moje zdanie jest takie, że jak cos mi sie nie podoba to albo wyrażam się delikatnie albo nie komentuje w ogóle, z tym ze trzeba sie zastanowic troche nad ewentualnymi konsekwencjami takich modów;)

na +, że ładna a4ka tak btw.

Opublikowano

:grin::grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

95d86500091f62f8e8c037939ba5c126.jpg

Opublikowano

po rolbarze jest sztos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.