Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tablet zamiast radia?


piter1114

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest możliwe,ale musisz dołożyć wzmacniacz bo tablet nie pociągnie głośników.I jeszcze kwestia radia , bo tablety nie posiadają radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kase i pot przy rezaniu wolalbym wydac na radiokombajn dedykowany do a4 b5 z Androidem. W dziale CA jest o tym... swietnie zastepuje rns-y wszystkie i ladnie zabudowane juz... Tylko wypadaloby miec 2din, zeby mniej roboty bylo. Jak moje finanse wroca do ladu po gwincie, to robie 2din i pozniej wlasnie takie radyjko z Andkiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać linka do takiego radia bo na allegro znalazłem jakieś za około 3000zł, mam u siebie radio 1din i pokrętła do nawiewu czy da się to przerobić jakoś na 2din?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż tunelu na 2 din:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zmiana-tunelu-liftu-poliftowy-123559/

Co do tableta to kiepski pomysł, słabe wyjście pod audio, do tego masa rezania, wyjscia w tabletach są po bokach i bez przeróbki obudowy tableta będą wystawały kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie było wersji 2din z pokrętłami :polew:

Można by zobaczyć w Etce czy jest taka ramka ale nawet jeśli wątpię żeby ktoś taką opcję zamawiał w salonie nawet te 17 lat temu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ramki, nie ma konsoli 2 din pod pokrętła.

Są 2 opcje: Przekładka klimatyzacji lub rezanie pokręteł w nowy poliftowy panel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać linka do takiego radia bo na allegro znalazłem jakieś za około 3000zł, mam u siebie radio 1din i pokrętła do nawiewu czy da się to przerobić jakoś na 2din?

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/chinska-nawigacja-ogromnymi-mozliwosciami-287969/

oczywiście najpierw 2din do ogarnięcia, jeśli się nie ma...

moim zdaniem taka opcja wyjdzie łatwiej i przyjemniej dla oka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...