Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Project S4. Początki :)


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

jednego Ci życzę, wytrwałości bo kupa roboty jest :decayed:

Hue Hue :grin: Mało powiedziane :thumbup1: Sam fakt znalezienia dawcy, Quattro i sedana graniczy z cudem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Nie prościej było kupić zdrowe albo prawie zdrowe auto, które wymaga dopracowania ?

Za drogo wyjdzie :wink: Zresztą, takie fury trzeba odbudowywać, tak właśnie widzę idee "ratowania aut"

A tak w ogóle, to jest prawie zdrowe auto :grin:

Odbudowywać/ratować to można S4, a nie ciąć S4, żeby wsadzić do budy A4Q, ale co kto lubi...

A co tu chcesz ciąć?

Przekłada wszystkie graty do zdrowej budy i tyle, wszystko plug&play :grin:

---------- Post dopisany at 06:19 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ----------

Szaro Siwo Stalowe :grin:

:grin:

Podjade do lakiernika czy mi taki kolor namiesza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego Ci życzę, wytrwałości bo kupa roboty jest :decayed:

Hue Hue :grin: Mało powiedziane :thumbup1: Sam fakt znalezienia dawcy, Quattro i sedana graniczy z cudem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Nie prościej było kupić zdrowe albo prawie zdrowe auto, które wymaga dopracowania ?

Za drogo wyjdzie :wink: Zresztą, takie fury trzeba odbudowywać, tak właśnie widzę idee "ratowania aut"

A tak w ogóle, to jest prawie zdrowe auto :grin:

Odbudowywać/ratować to można S4, a nie ciąć S4, żeby wsadzić do budy A4Q, ale co kto lubi...

A te budy się czymś niby różnią, że tak jesteś cięty na tego typu ratowanie czy jak? :) A może przeszkadza Ci fakt, że w dowodzie zamiast S4 będzie A4? Tak bardzo mi to przeszkadza, ze chyba moj pomysl na auto stracil sens :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało killerwik rozbierał ese w sedanie, może jeszcze ma bude do opchnięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 10900.00 PLN. - otoMoto.pl ja bym łykną tą jak smalisz aż do 12tys ;)

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

A nie lepiej kupić ci Anglika ? przecież masz wszystkie części fajnego kupisz za jakieś 5 tys + nawet jakieś tam części to i tak ci taniej wyjdzie tyle że więcej roboty :)ale w sumie zimowe po połódnia idą ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 2.5 TDI Quattro 2001 Lublin ? Tablica.pl

jest ale jakieś trefne to ogłoszenoe :eusathink::facepalm:

Trefne. Rok temu je widzialem na allegro. Brak nr tel.

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Audi A4 10900.00 PLN. - otoMoto.pl ja bym łykną tą jak smalisz aż do 12tys ;)

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

A nie lepiej kupić ci Anglika ? przecież masz wszystkie części fajnego kupisz za jakieś 5 tys + nawet jakieś tam części to i tak ci taniej wyjdzie tyle że więcej roboty :)ale w sumie zimowe po połódnia idą ;D

Anglik bedzie zardzewialym parchem w tych pieniadzach, przynajmniej najczesciej tak jest. Poza tym koszt czesci, nawet jakbym mial sobie je odliczyc od tego co mam to ok tysiaka. Do tego sama prserobka 2, 5tys. Dodac oplaty ok , 1, tys i robi sie robota glupiego. Doliczajac koszt i tak wyjdzie tyle samo co zarejestrowana europa, bez uzerania sie z ludzmi od przekladania, kompletowania czesci do przekladki i duzo pier**l typu wiazka. Do tego dochodzi malowanie jeszcze. Ogolnie w gre wchodzi tylko cos z eu. Polak/Niemiec itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedliftow multum w Quattro ;) Ma byc polift, jakby nie patrzec pare ladnych lat mlodsza kasta w papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna baza :wink: i ma szyber dach :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...