Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Project S4. Początki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jednego Ci życzę, wytrwałości bo kupa roboty jest :decayed:

Hue Hue :grin: Mało powiedziane :thumbup1: Sam fakt znalezienia dawcy, Quattro i sedana graniczy z cudem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Nie prościej było kupić zdrowe albo prawie zdrowe auto, które wymaga dopracowania ?

Za drogo wyjdzie :wink: Zresztą, takie fury trzeba odbudowywać, tak właśnie widzę idee "ratowania aut"

A tak w ogóle, to jest prawie zdrowe auto :grin:

Odbudowywać/ratować to można S4, a nie ciąć S4, żeby wsadzić do budy A4Q, ale co kto lubi...

A co tu chcesz ciąć?

Przekłada wszystkie graty do zdrowej budy i tyle, wszystko plug&play :grin:

---------- Post dopisany at 06:19 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ----------

Szaro Siwo Stalowe :grin:

:grin:

Podjade do lakiernika czy mi taki kolor namiesza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jednego Ci życzę, wytrwałości bo kupa roboty jest :decayed:

Hue Hue :grin: Mało powiedziane :thumbup1: Sam fakt znalezienia dawcy, Quattro i sedana graniczy z cudem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Nie prościej było kupić zdrowe albo prawie zdrowe auto, które wymaga dopracowania ?

Za drogo wyjdzie :wink: Zresztą, takie fury trzeba odbudowywać, tak właśnie widzę idee "ratowania aut"

A tak w ogóle, to jest prawie zdrowe auto :grin:

Odbudowywać/ratować to można S4, a nie ciąć S4, żeby wsadzić do budy A4Q, ale co kto lubi...

A te budy się czymś niby różnią, że tak jesteś cięty na tego typu ratowanie czy jak? :) A może przeszkadza Ci fakt, że w dowodzie zamiast S4 będzie A4? Tak bardzo mi to przeszkadza, ze chyba moj pomysl na auto stracil sens :thumbup1:

Opublikowano

Tak mi się przypomniało killerwik rozbierał ese w sedanie, może jeszcze ma bude do opchnięcia...

Opublikowano

to szukaj 1.8 Q małe opłaty jak za S4 będą ;)

Opublikowano
  • Autor

Widzial ktos gdzies Audi Sedan Quattro do ok 10-12tys?

Opublikowano

Audi A4 10900.00 PLN. - otoMoto.pl ja bym łykną tą jak smalisz aż do 12tys ;)

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

A nie lepiej kupić ci Anglika ? przecież masz wszystkie części fajnego kupisz za jakieś 5 tys + nawet jakieś tam części to i tak ci taniej wyjdzie tyle że więcej roboty :)ale w sumie zimowe po połódnia idą ;D

Opublikowano
  • Autor
Audi A4 2.5 TDI Quattro 2001 Lublin ? Tablica.pl

jest ale jakieś trefne to ogłoszenoe :eusathink::facepalm:

Trefne. Rok temu je widzialem na allegro. Brak nr tel.

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Audi A4 10900.00 PLN. - otoMoto.pl ja bym łykną tą jak smalisz aż do 12tys ;)

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

A nie lepiej kupić ci Anglika ? przecież masz wszystkie części fajnego kupisz za jakieś 5 tys + nawet jakieś tam części to i tak ci taniej wyjdzie tyle że więcej roboty :)ale w sumie zimowe po połódnia idą ;D

Anglik bedzie zardzewialym parchem w tych pieniadzach, przynajmniej najczesciej tak jest. Poza tym koszt czesci, nawet jakbym mial sobie je odliczyc od tego co mam to ok tysiaka. Do tego sama prserobka 2, 5tys. Dodac oplaty ok , 1, tys i robi sie robota glupiego. Doliczajac koszt i tak wyjdzie tyle samo co zarejestrowana europa, bez uzerania sie z ludzmi od przekladania, kompletowania czesci do przekladki i duzo pier**l typu wiazka. Do tego dochodzi malowanie jeszcze. Ogolnie w gre wchodzi tylko cos z eu. Polak/Niemiec itp.

Opublikowano
  • Autor

Przedliftow multum w Quattro ;) Ma byc polift, jakby nie patrzec pare ladnych lat mlodsza kasta w papierach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.