Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
_DSC0328.JPG
Opublikowano

jest GoFL CZY w tle :banan:

Opublikowano
  • Autor
jest GoFL CZY w tle :banan:
hahahahaha nie wysiadali bo jak trzasnął drzwiamy to sie rdza sypała jak pruchno z d*py:grin:
Opublikowano
jest GoFL CZY w tle :banan:
hahahahaha nie wysiadali bo jak trzasnął drzwiamy to sie rdza sypała jak pruchno z d*py:grin:

ahh wiem jak to jest :dziura:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mrogal ,ty ta przednia replike zderzaka miales z belka,jak ona jest u ciebie zamontowana? czy moze musiales uzyc zywicy i zrobic sobie sa,no i miales mocowania na kratki czy tez jakos dorabiales??

Niby laminat a wyglada na ucie u Ciebie rewelacyjnie,czy cos sie z nim dzieje??

Opublikowano

to nie laminat:facepalm:

Opublikowano

tym sie sugerowałem

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

laminat :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

i juz yepany popekal :thumbdown:

Tym sie sugerowałem

Opublikowano

żaden laminat nie ma spysków, tym bardziej takich jak w poliftach:wink: wujek lipy nie wybierał, laminato to ZUO:decayed:

Opublikowano

czyli ze zdjecia wyzej zderzaka nie zakladał. :facepalm:

Opublikowano
Opublikowano

ten wyglad juz inaczej a nadal replika

2938751853.jpg

2938751853_3.jpg

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

w porównaniu do fabryki to ta podróbka wygląda jakby była co najmniej upośledzona :grin:

Faktycznie dziwnie.

Opublikowano
Audi A4 Dietrich Concepts

oni chyba zamienniki robią eSowych, i eRSowych

Dokladnie i mam taki albo zakladam albo sprzedaz.

Tu sie rozchodzi o jego mocowanie...

Opublikowano
  • Autor
Audi A4 Dietrich Concepts

oni chyba zamienniki robią eSowych, i eRSowych

Dokladnie i mam taki albo zakladam albo sprzedaz.

Tu sie rozchodzi o jego mocowanie...

napisalem ze laminat w zarcie zart taki humor zarty :grin:

oba zdesie byly ori OOOO

pokaz real fote swojego

obacz u kolegi cymek28 on ma podjebke rs4 ale ma spryski i wyglada to lepiej niz ułomy z laminaxu

Opublikowano

wiesz co jest najgorsze ze on nie ma uchwyto na belke ori..tylko dokladane blachy pokryte zywica i trzyma :slina:

Ok.napewno wstapie na watek kolegi.

Opublikowano
  • Autor
wiesz co jest najgorsze ze on nie ma uchwyto na belke ori..tylko dokladane blachy pokryte zywica i trzyma :slina:

Ok.napewno wstapie na watek kolegi.

pokaz foty przod tyl boki musze to zoabczyc jak Twoje wyglada
Opublikowano

2minuty i wklejam,bylem porobic.

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

IMAG0270.jpgIMAG0271.jpgIMAG0272.jpgIMAG0275.jpgIMAG0276.jpg

IMAG0277.jpgIMAG0278.jpgIMAG0279.jpg

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

w miejscu pekniec wstawie sobie profil aluminiowy a zaiast tych mocowan w pracy wykombinuje sobie z kwasowki jakies zaj..mocowanko ktore przytrzyma cały zderzak -taki byl pomysl.

Opublikowano
  • Autor
2minuty i wklejam,bylem porobic.

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

http://s7.postimage.org/qkmoncpyf/IMAG0270.jpghttp://s12.postimage.org/6pu2dkp0p/IMAG0271.jpghttp://s9.postimage.org/prl6wspe3/IMAG0272.jpghttp://s12.postimage.org/c7r9f49m1/IMAG0275.jpghttp://s7.postimage.org/awq2uazqf/IMAG0276.jpg

http://s11.postimage.org/98nkjhd7z/IMAG0277.jpghttp://s7.postimage.org/tvk8epunb/IMAG0278.jpghttp://s7.postimage.org/smwct32p3/IMAG0279.jpg

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

w miejscu pekniec wstawie sobie profil aluminiowy a zaiast tych mocowan w pracy wykombinuje sobie z kwasowki jakies zaj..mocowanko ktore przytrzyma cały zderzak -taki byl pomysl.

daj se spokoj z nim .....
Opublikowano

no no zderzak git :D tylko lepiej jak by miał kratki zamiast siatki, ale tylko w s4 były chyba kratki:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.