Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
no no zderzak git :D tylko lepiej jak by miał kratki zamiast siatki, ale tylko w s4 były chyba kratki:decayed:
w rs4 tez
Opublikowano
2minuty i wklejam,bylem porobic.

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

http://s7.postimage.org/qkmoncpyf/IMAG0270.jpghttp://s12.postimage.org/6pu2dkp0p/IMAG0271.jpghttp://s9.postimage.org/prl6wspe3/IMAG0272.jpghttp://s12.postimage.org/c7r9f49m1/IMAG0275.jpghttp://s7.postimage.org/awq2uazqf/IMAG0276.jpg

http://s11.postimage.org/98nkjhd7z/IMAG0277.jpghttp://s7.postimage.org/tvk8epunb/IMAG0278.jpghttp://s7.postimage.org/smwct32p3/IMAG0279.jpg

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

w miejscu pekniec wstawie sobie profil aluminiowy a zaiast tych mocowan w pracy wykombinuje sobie z kwasowki jakies zaj..mocowanko ktore przytrzyma cały zderzak -taki byl pomysl.

daj se spokoj z nim .....

mowisz :shock3:

Opublikowano

jeszcze się nie spotkałem :slina: mi wystarczy liftowy, bo ten by szorował po asfalcie, tamtem mi czasami dotyka ziemi:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
2minuty i wklejam,bylem porobic.

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

http://s7.postimage.org/qkmoncpyf/IMAG0270.jpghttp://s12.postimage.org/6pu2dkp0p/IMAG0271.jpghttp://s9.postimage.org/prl6wspe3/IMAG0272.jpghttp://s12.postimage.org/c7r9f49m1/IMAG0275.jpghttp://s7.postimage.org/awq2uazqf/IMAG0276.jpg

http://s11.postimage.org/98nkjhd7z/IMAG0277.jpghttp://s7.postimage.org/tvk8epunb/IMAG0278.jpghttp://s7.postimage.org/smwct32p3/IMAG0279.jpg

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

w miejscu pekniec wstawie sobie profil aluminiowy a zaiast tych mocowan w pracy wykombinuje sobie z kwasowki jakies zaj..mocowanko ktore przytrzyma cały zderzak -taki byl pomysl.

daj se spokoj z nim .....

mowisz :shock3:

laminat bez spryskow jakies siatexy rzezbienia od uja nie wyglada dobrze
Opublikowano

wiesz myslalem by jakos zmodzic kratki a siatka wek..ale mowisz lipa,plus taki z bez przerabiania pasi do b5

Opublikowano
  • Autor
wiesz myslalem by jakos zmodzic kratki a siatka wek..ale mowisz lipa,plus taki z bez przerabiania pasi do b5
jak chcesz RSowy to kup ori i przerezaj, efekt bez porownania
Opublikowano

Tu nie ma tematu ori a repliak.

Wiesz o co chodzi koszta ori :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Tu nie ma tematu ori a repliak.

Wiesz o co chodzi koszta ori :kwasny:

a tego do ladu doprowadzic tez koszt. tuning nigdy nie byl tani chyba ze wieś tuning, a ten zderzak niestety to wieś tuning:thumbdown: lepiej celowac w polifta z sikami
Opublikowano

Jak kogoś nie stać na ori RS, to lepiej zostać przy zwykłym zderzaku.

Ten laminat ani nie wygląda, ani trwały nie będzie.

Jak robić to na porządnych gratach, to ałdi nie kalibra.

Zresztą trafiają się ori w dobrej kasie na allegro, tylko trzeba być na bierząco.

Powodzenia.

Opublikowano
Jak kogoś nie stać na ori RS, to lepiej zostać przy zwykłym zderzaku.

Ten laminat ani nie wygląda, ani trwały nie będzie.

Jak robić to na porządnych gratach, to ałdi nie kalibra.

Zresztą trafiają się ori w dobrej kasie na allegro, tylko trzeba być na bierząco.

Powodzenia.

Przemysle temat w sumie tu nic mnie nie kosztuje tylko i wyłacznie moja praca a jak sie cos stanie czy peknie to lepiej ten niz jakis za 1500zl.

ja was barzdo dobrze rozumiem ale jak jest to mozna skorzystac zreszta czas pokarze

Opublikowano
Jak kogoś nie stać na ori RS, to lepiej zostać przy zwykłym zderzaku.

Ten laminat ani nie wygląda, ani trwały nie będzie.

Jak robić to na porządnych gratach, to ałdi nie kalibra.

Zresztą trafiają się ori w dobrej kasie na allegro, tylko trzeba być na bierząco.

Powodzenia.

Przemysle temat w sumie tu nic mnie nie kosztuje tylko i wyłacznie moja praca a jak sie cos stanie czy peknie to lepiej ten niz jakis za 1500zl.

ja was barzdo dobrze rozumiem ale jak jest to mozna skorzystac zreszta czas pokarze

wg takiego myślenia to wszyscy powinniśmy jeździć ulepami z laminatu zamiast na ori gratach.

Opublikowano

o juz 10 tys prawie z ceny zszedles :)

Opublikowano
  • Autor
o juz 10 tys prawie z ceny zszedles :)
sam ze soba negocjuje 30 to bylo na start :wink:
Opublikowano
o juz 10 tys prawie z ceny zszedles :)
sam ze soba negocjuje 30 to bylo na start :wink:

rogal nie daj się, trzymaj cenę bo auto jest warte 2 dychy minimum

Opublikowano

wujek moje zdanie znasz na temat sprzedaży, jeśli chcesz zarobić na sprzedązy tego auta to niestety nizej cenowo nie schodź, auto musisz kupić kolejne, jak szukasz oszczędnosći to kupisz cos do 10koła władujesz na start 2 koła(rozrządy oleje filtry naprawy bierzące, mozliwe opony...) zostanie ci z tego 6-7koła czyli mniej wiecej tyle co włożyłes w zderzaki i malowanie.. no chyba że w planie masz auto lepsze i drozsze od obecnego, to zmienia postać rzeczy, ale jeśli ma to być w celach oszczedności, to stracisz na tym:wink:

A jak Ci sie znudził to moze projekt A4 OEM+ na ten sezon, body szybko pogonisz:decayed:

Opublikowano

Też jestem zdania żebyś już z ceny nie schodził. Ja za mojego wziąłem 14500 bez felg :whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor
Też jestem zdania żebyś już z ceny nie schodził. Ja za mojego wziąłem 14500 bez felg :whistling::whistling:
ale 19 tysi z c-a wartym 2 kolami wartymi 2 o body nie wspomne to juz jest za duzo :facepalm:
Opublikowano
Też jestem zdania żebyś już z ceny nie schodził. Ja za mojego wziąłem 14500 bez felg :whistling::whistling:

Ty weź no namiary do tego klienta daj bo mam 1.8T za 25 tysięcy na sprzedaż :polew::polew:

Opublikowano
Też jestem zdania żebyś już z ceny nie schodził. Ja za mojego wziąłem 14500 bez felg :whistling::whistling:

Ty weź no namiary do tego klienta daj bo mam 1.8T za 25 tysięcy na sprzedaż :polew::polew:

w sumie by sie zgadzało... zostawia 4 slady:decayed: to 25/2 to po 12,5 wyjdzie

Opublikowano
Też jestem zdania żebyś już z ceny nie schodził. Ja za mojego wziąłem 14500 bez felg :whistling::whistling:

Ty weź no namiary do tego klienta daj bo mam 1.8T za 25 tysięcy na sprzedaż :polew::polew:

w sumie by sie zgadzało... zostawia 4 slady:decayed: to 25/2 to po 12,5 wyjdzie

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.